Reklama

Kto wygra Euro? Wiadomo, że koty! Przed Wami lista najlepszych zawodników (VIDEO)

kociak, który gra w piłkę © Sheila Fitzgerald / Shutterstock

Zaczęły się Mistrzostwa Europy, w internecie aż kłębi się od spekulacji, kto wygra. Ale my wiemy, że nikt nie może się równać z kocimi dryblingami.

Przez Agnieszka Marczak

aktualizacja dnia

W świecie zwierząt psy zdobyły tytuł najlepszych piłkarzy. Tymczasem każdy opiekun kota wie, że futrzaki w piłkę grają nierzadko lepiej, a na pewno piękniej.

Większość kotów uwielbia bawić się i biegać za piłką. Niektóre nawet robią piękne podania i strzelają gole. Przedstawiamy specjalnie dla Was stworzoną listę 6 najlepszych kocich zagrań.

TOP 6 kotów-piłkarzy

Miaunuel Neuer!

Na pierwszym miejscu wśród najlepszych kotów grających w piłkę nożną jest "Miaunuel Neuer", kocia wersja niemieckiego bramkarza!

23-letni youtuber Chris Dixon udostępnił w internecie nagranie, na którym on i jego kot Miaunuel Neuer grają razem mecz piłki nożnej.

Na tym niesamowitym nagraniu widzimy Chrisa rzucającego małą piłkę i pojawiającego się znikąd czteronogiego bramkarza Miaunuela, który w ostatniej chwili epicko broni bramki. Co za refleks!

Filmik natychmiast stał się viralowy, osiągając ponad 14 milionów wyświetleń.

Koci Puchar Świata

Ten klip opublikowany na YouTube zatytułowany World Cup przedstawia grupę 4 kotów, w tym bramkarza. Rozgrywające na prowizorycznym stadionie koty są całkowicie pochłonięte grą. 

Nieważne, że w nosie mają zasady futbolu, strzelają samobóje, a niejednemu już dawno należała się żółta kartka - jedyne, co się liczy, to gra!

Nagranie spotkało się z wieloma komentarzami użytkowników. Ktoś napisał, że niejeden zawodowy piłkarz powinien uczyć się stylu od futrzaków.

Internauci dostrzegli też w stylu gry jednego kociaka angielskiego bramkarza Roberta Greena:

„0:28 - 0:30: moment Roberta Greena” — pisze jeden z użytkowników.
„Koci bramkarz jest jeszcze mały, ale bardzo obiecujący. Widzę świetlaną przyszłość dla tego młodego gracza”- komentuje inny.

Inwazja terenowa prawdziwego meczu!

W tym filmie, który pojawił się w sieci, możesz zobaczyć czarnego kota o imieniu OwlKitty, który zdecydował się wejść na boisko w środku meczu Premier League pomiędzy Evertonem a Wolverhampton i który ze świetnymi umiejętnościami strzela niespodziewanego gola!

To były dwie zabawne minuty, które wprawiły w stan wesołości pół piłkarskiego świata!

Szkoda jednak, że później odkryto, że to podróbka: kot owszem wtargnął na boisko, ale piłka została dodana przez grafika komputerowego.

"Niebieska Drużyna vs. Austria U12"

Ten film, opublikowany na Instagramie jest podzielony na dwie części. Zatytułowany „Squadra Azzurra vs. Austria U12” przedstawia dwie drużyny kotów, grających w… dwie różne gry.

W pierwszym filmie widzimy kota szylkretowego, który w godny braw sposób spełnia swoją misję bramkarza. Cóż to jest za talent!

W drugiej części filmu czarny kot trochę apatycznie próbuje zagrać w grę, w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Co prawda nie zaklasyfikował się do austriackiego U12 (Austria do lat 12), ani do reprezentacji Włoch, ale może trafi mu się miejsce w polskiej lidze juniorów?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shared post on

 

Co za prędkość!

„Mój kot z sąsiedztwa to mieszanka Messiego i Ronaldo w Cats Premier League” – wykrzykuje koci opiekun. Nie da się zaprzeczyć, biorąc pod uwagę prędkość jego kota w trakcie gry z zakrętką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shared post on

 

Długie nocne treningi…

Ten film opublikowany na Instagramie pokazuje dwa wspaniałe koty rasy ragdoll ciężko trenujące w środku nocy.

No cóż, to nie tajemnica: by stać się doskonałym sportowcem, trzeba ćwiczyć dużo i cierpliwie, w dzień i w nocy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shared post on

 

Podobają się Wam te filmiki? A może u Was w domu też kryje się ukryty talent? Jeśli tak, prześlijcie na nasz adres: [email protected] Najlepsze opublikujemy na naszej stronie.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz