Aktualności :

Quiz: jaka rasa kota jest dla Ciebie?

Reklama

Zabawa tej kaczuszki z pitbullem to najsłodszy filmik, jaki dziś zobaczysz (VIDEO)

Pies i kaczka. dog-happy
© YouTube @QueenGee

Uprzedzenia nie wychodzą nikomu na dobre, o czym pewnie nieraz się przekonaliście. Chyba najwięcej stereotypów związanych z czworonogami, dotyczy pitbulli. Właściwie, jak oglądam ten filmik, to nie wiem dlaczego…

Przez Agnieszka Marczak , 1 cze 2019

Ludzie miewają tendencję do przenoszenia działań mniejszości na większość, zwłaszcza, jeśli ma to związek z negatywnymi wydarzeniami. I tak kilka agresywnych zachowań pitbulli spowodowało, że wielu ludzi myśli o tych psach jako o rasie bardzo agresywnej. Tymczasem suczka, którą zobaczycie na filmiku, jest całkowitym zaprzeczeniem wszelkich stereotypów i uprzedzeń co do pitbulli.

Pitbull i kaczka

Na filmiku widzimy, jak śliczna suczka Mercedes podchodzi do małego kaczątka i delikatnie dotyka ją noskiem. Kaczka, choć w porównaniu z pieskiem jest malusia, wygląda na odważną i sama zaczepia większą od siebie przyjaciółkę. Dziobie ją po pysku i po łapkach! Dziobie, a może całuje?

Każdy, kto uważa, że pitbulle są agresywne, powinien koniecznie obejrzeć ten filmik. Pamiętajmy, że zwierzęta też odczuwają emocje, potrafią być czułe i pełne miłości wobec innych istot.