Reklama

Ten pies wygląda jak człowiek. To nie żart!

Yogi dog-wow
© Facebook - Chantal Desjardins

Yogi to pies, który zyskał wielki rozgłos w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą uderzającego podobieństwa do… człowieka!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 19.07.2019, 20:30, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Jasne oczy, kształtne usta i wyraźnie zarysowane brwi - to wszystko sprawia, że pyszczek Yogi’ego przypomina ludzką twarz. Nie ma tu mowy o retuszu! Ten psiak tak właśnie wygląda!

Wszystko zaczęło się, gdy właścicielka psa, Chantal Desjardins, zamieściła zdjęcie swojego pupila w mediach społecznościowych. Co ciekawe, kobieta nigdy nie zauważyła niczego nadzwyczajnego w jego wyglądzie.

Pies o wielu twarzach

Tym większe było jej zaskoczenie, kiedy zdjęcie psa viralowo obiegło Internet. Komentarze internautów nie były jednak zbyt przychylne. Wielu z nich czuło się nieswojo widząc zdjęcie psa przypominającego człowieka. 

Aby udowodnić Chantal, że jej pupil różni się od innych psów, jeden z jej przyjaciół postanowił opublikować zdjęcie Yogi’ego w Reddit, popularnym serwisie społecznościowym. Wówczas Internet oszalał! Jeden z internatów porównał psa do Nicolasa Cage’a!

Yogi i jego pyszczek robią wrażenie, jednak nie na każdym zdjęciu psiak prezentuje się tak wyjątkowo. Okazuje się, że wiele zależy od profilu i ułożenia sierści. Chantal, nie zważa jednak na burzę jaka rozpętała się wokół jej pupila. Dla niej Yogi pozostanie najsłodszym i najpiękniejszym psem na świecie!

 
Posted by CGTN on Tuesday, March 13, 2018