Reklama

małpka i kaczątka
© Screenshot Youtube / Animals Home

Małpka czule zajmuje się stadem kaczuszek: nagranie obejrzało 80 milionów osób

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Malutka małpka z czułością opiekuje się gromadką kaczątek. Nic bardziej uroczego dziś nie zobaczycie.

Małe zwierzątka to jedna z najsłodszych rzeczy na świecie. Jedyne, co jest jeszcze słodsze, to małe zwierzątka opiekujące się innymi małymi zwierzątkami. Dlatego filmik, na którym małpka troszczy się o gromadkę kaczątek, bije wszelkie rekordy oglądalności.

Nagranie doczekało się około 80 milionów wyświetleń!

Miłość ponad gatunkami

Te 8 minut to miód na nasze serce. Na początku widzimy malutką małpkę, która wpatruje się w grupę kaczątek. Te z kolei bawią się jej sierścią: wygląda to tak, jakby ją czesały. Po chwili małpka zaczyna głaskać kaczuszki z czułością. Sielanka!

Następnie małpka przytula jedno z kaczątek, reszta tuli się do siebie. Wyciągajcie chusteczki! Tego nie da się oglądać bez uronienia choćby jednej łzy wzruszenia!

Później mamy okazję obserwować tę niesamowitą rodzinę podczas posiłku, zabaw i relaksu. Kaczątka nie opuszczają małpy na krok, gdzie ona, tam i one.

Całe nagranie emanuje miłością i wzajemną troską. Kaczątka niczego się nie boją, bo wiedzą, że czuwa nad nimi ich starsza “naczelna” koleżanka. 

Dzielna opiekunka

Na kolejnym video znów widać małpkę bawiącą się z kaczątkami. Tym razem dołącza do nich szczeniak, który wpada między stado kaczuszek. Choć jest psim dzieckiem, jest większy i silniejszy od małpki. Mimo to, dzielna małpka staje w obronie swoich maleństw.

Choć to wszystko wygląda słodko, cała scena mogła być stresem zarówno dla kaczuszek, jak i dla napadniętej przez szczeniaka małpki! 

Mamy nadzieję, że ktoś czuwał nad tym, aby nikomu nie stała się krzywda. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Melomelon
  Melomelon
  Ci pici picia picia
 • Wibi
  Wibi
  Kot to nie jest to że to tylko TTT i nie tylko jako pierwszy otrzymuj oferty za pół ceny fotel biurowy z językiem niemieckim i angielskim i niemieckim i angielskim i niemieckim i angielskim i niemieckim i angielskim i niemieckim i angielskim i rosyjskim akcentem na to że to nie jest to że to nie jest to że yyyyy i nie tylko jako pierwszy otrzymuj oferty za pół ceny fotel biurowy z językiem eeeeee na ee na e na temat tej atrakcji dla najmłodszych dzieci z rodzin i osób niepełnosprawnych oraz z
 • Shalimar
  Shalimar
  Nie promujcie przemocy wobec dzikich zwierząt.
  Małe małpy są wyrywane z ramion matki, co często kończy się jej śmiercią! Wychowany przez okrutnych ludzi dla zysku! Odurzani, by być posłusznymi, stale kąpani, ubrani w ubrania i pieluchy, zmuszani do chodzenia w pozycji pionowej (do czego ich ciała nie są zaprojektowane) i wpychani do klatki, gdy nie są nagrywani. Kiedy stają się zbyt duże, by być słodkie i trudne w obsłudze, w tajemniczy sposób umierają lub są porzucane w lesie, BEZ ŻADNYCH umiejętności życia jak dzikie małpy… zrozumieć, co się z nimi dzieje, a przez większość czasu nie przeżyją!
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

3 komentarzy na temat 3

Chcesz udostępnić ten artykuł?