Reklama

Pod kontenerem na używane ubrania ktoś zostawił paczkę. Jej zawartość jest przerażająca

Paczka porzucona na ulicy cat-sad © theshots.co / Shutterstock

Mężczyzna widzi, jak ktoś zostawia na ulicy szczelnie zamknięte pudełko. Kiedy podchodzi, by zobaczyć, co jest w środku, nie może uwierzyć własnym oczom.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Jeszcze jedna historia porzucenia, która rozdziera nam serce. Wszystko wydarzyło się w 2019 roku, w małym miasteczku Joinville-le-Pont niedaleko stolicy Francji. 

Mężczyzna, który przechodził ulicą widział, jak ktoś wkłada duże, szczelnie zamknięte pudełko do skrzynki na dary, w której każdy może zostawić rzeczy, których już nie potrzebuje, ale które mogą przydać się innym.

Straszne porzucenie 

Zaciekawiony chce zobaczyć, co znajduje się w pudełku. Może to coś, co może mu się przydać?  Zrywa taśmę i odkrywa, że w środku siedzi mały, czarno-biały kotek 😱! 

Choć musiał zdawać sobie z tego sprawę, że porzucony w ten sposób kociak zdechnie, mężczyzna nie decyduje się zawiadomić służb i odchodzi. W środku nie było przecież niczego, co mogłoby mu się przydać. Na szczęście nie zakleja pudełka taśmą, więc kociakowi udaje się z niego wydostać. 

Jest przerażony, zziębnięty, ale ma jakieś szanse. 

Wzorcowa akcja ratunkowa

Na szczęście inni przechodnie zauważyli całą akcję i natychmiast podjęli próbę złapania kociaka. Nie udało się, bo kot był zbyt przerażony. 

Zdeterminowani do uratowania go przechodnie zamieścili posty na FanPage merostwa naFacebooku, aby spróbować uzyskać pomoc od ekspertów.

Stowarzyszenie Pattes en cavale 94, jak tylko zobaczyło ogłoszenie, nie wahało się ani chwili. Wolontariusze pojechali na miejsce, aby spróbować odłowić kociaka.

Akcja się udała i w dość krótkim czasie przywieźli kota do stowarzyszenia, aby go nakarmić i zaopiekować się nim. Kiedy kotek wydobrzał, przekazano go do adopcji. 

 

TROUVÉ(E) chat gris et blanc à JOINVILlE LE PONT 09/06/19 ~ 8h Secteur : sous la give box place du marché (collège...

Posted by Pattes en cavale 94 on Sunday, June 9, 2019

Przerażające jest to, że ktoś zamknął kota w pudełku i wyrzucił na ulicę, ale chyba jeszcze bardziej przerażające jest zachowanie mężczyzny, który go odnalazł, a potem pozostawił, jak gdyby nigdy nic… Dobrze, że inni ludzie mieli serce we właściwym miejscu. 

Zobacz też: Najsłodsze kociaki porzucone przez matkę - dlaczego?!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz