Reklama

Golden retriever cieszy się zimą

Ostatnie chwile szczęścia. Golden retriever cieszy się zimą przed odejściem za tęczowy most

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Pies, który jest chory na raka przeżywa ostatnie radosne momenty w otoczeniu swojej ukochanej rodziny.

Pożegnanie swojego zwierzęcia nigdy nie jest łatwe. Jest to jednak również moment, w którym można zaoferować mu magiczne chwile i prawdziwie docenić towarzysza, który spędził z nami długie lata.

W firmie, który niedawno udostępniono w sieciach społecznościowych, Riley Sitton opowiedziała o ostatnich chwilach swojego ukochanego golden retrievera.

Pies z nowotworem

Pies Riley Sitton, u którego zdiagnozowano raka, miał bardzo mało czasu na życie. Jego opiekunka postanowiła więc ofiarować mu kilka chwil szczęścia, zanim pies odejdzie i uwolni się od bólu.

 

W krótkim filmie udostępnionym na TikTok widzimy, jak otwierają się drzwi do domu rodzinnego. Pies wybiega na zewnątrz, by tarzać się w śniegu i szaleć na białym od puchu ogrodzie. Gdy płatki śniegu spadają z nieba na całą rodzinę, wszyscy cieszą się tymi chwilami czystego szczęścia. Zdjęcia, uściski i przytulania. Ostatnie pożegnanie, które na zawsze pozostanie w pamięci. Również Waszej.

 

@riley_sitton

Our golden retriever has been battling cancer and we think he’s at the very end. We’ve been praying for one last snow day for him & it came true this morning. 😭♥️

♬ Good Ol' Dogs and God - Pryor & Lee

Proste, rozgrzewające serce chwile, które pozostaną wyryte w pamięci wszystkich członków tej rodziny, którzy stoją w obliczu najtrudniejszej z separacji.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?