Reklama

Mandy i Mambo, psy do adopcji

Mandy i Mambo, psy do adopcji

© Refuge canin les Oubliés de Saint Béart / Facebook

Po adopcji, na którą czekały 4 lata, dwa nierozłączne psy wracają tam, skąd przyszły

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Po wielu latach spędzonych w schronisku przed adopcją, te dwa psy po raz kolejny dotknął pech.

Mandy i Mambo jako szczenięta pojawiły się w schronisku dla psów Les Oubliés de Saint Béart, niedaleko Tuluzy we Francji.

Nie miały szczęścia. Te dwa nierozłączne psy, pomimo oryginalnego, pasującego do siebie wyglądu, nie przyciągnęły uwagi osób, które szukały psów do adopcji i pozostały w swoim boksie przez 4 długie lata. 

Pewnego dnia zdarzył się jednak cud, na który czekały. Pewna kobieta zakochała się w tych dwóch przyjaciołach i postanowiła zaoferować im dom.

Mandy i Mambo były najszczęśliwszymi psami na świecie, ale 5 lat po adopcji ich ukochana pani zachorowała i nie miała innego wyjścia, jak tylko zadzwonić do schroniska, aby Mandy i Mambo przekazać z powrotem do ośrodka. Nie mogła się nimi zająć ani ona, ani nikt z rodziny.   

Ponownie niewidzialne

Po całym tym czasie spędzonym z kochającą opiekunką, dwa nakrapiane psiaki nie mogą zrozumieć, co zrobiły źle i dlaczego wróciły do miejsca, o którym prawie zapomniały. Czy dostaną kolejną szansę u boku innej rodziny? 

Na razie nie jest  to takie pewne, ponieważ ponownie wydają się być niewidzialne dla odwiedzających schronisko.

Mandy i Mambo to duże psy, co może sprawić, że adopcja ich jako pary będzie bardziej skomplikowana. Mają jednak cudowny, łagodny temperament, który sprawia, że to prawdziwe brylanty wśród schroniskowych psów. Są bardzo przyjazne, dogadują się ze wszystkimi i są bardzo towarzyskie.

Jako 9-letnie dojrzałe już psiaki, potrzebują jedynie przytulnego miejsca, w którym będą mogły cieszyć się życiem. Mogą dzielić go z innymi psami czy kotami. Czy uda się im znaleźć dom? Cała ekipa Wamiz bardzo im kibicuje.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?