Reklama

mężczyzna wygrywa na loterii
© Dachshund Adoption Rescue and Education (DARE) / Facebook

Starszy pan wygrywa na loterii i podejmuje wzruszającą decyzję

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

W Stanach Zjednoczonych mężczyzna wygrał na loterii 4 miliony dolarów. To, na co przeznaczy pieniądze, wywołuje łzy wzruszenia.

Ile razy marzyliśmy o wygranej na loterii. I choć rzadko może się to wydarzyć, są wsród nas szczęśliwcy, którym to się udało.

Niemożliwe staje się możliwe

Paul Riley, mieszkaniec Peabody, miasta w stanie Massachusetts (Stany Zjednoczone), miał wiele szczęścia i wygrał 4 miliony dolarów!

Gdy poszedł odebrać upragnioną nagrodę w siedzibie loterii stanowej w Dorchester, zabrał ze sobą ukochanego psa Ravena, który dumnie pozował do zdjęć.

Psiak ma powody do radości. Jest teraz jednym z najbogatszych psów na świecie! Nie zatrzyma jednak fortuny tylko dla siebie.

Szlachetny gest

Paul Riley zadeklarował w notatce prasowej, że część dochodu przekaże na rzecz organizacji Animal Rescue League, aby móc pomóc jak największej liczbie zwierząt.

Chce, aby inne czworonogi podzieliły los Raven’a i trafiły do szczęśliwej rodziny. Szlachetny gest ze strony człowieka, który – jak głosi lokalna prasa – jest prawdziwym miłośnikiem zwierząt.

Pozostałą część wygranej mężczyzna postanowił przeznaczyć na… samochód dla żony!

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?