Reklama

dzikie zwierzę i turysta

Bezdomna suczka biegła za rowerzystkami przez 4 dni. Aż dopięła swego (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Dziewczyny nie spodziewała się tego, że ich podróż do małego bałkańskiego kraju tak się potoczy...

Maeve i Maggie Jo na długo zapamiętają swoją podróż do Czarnogóry.  Podczas rowerowej wycieczki obie kobiety natrafiają na bezpańskiego psa. To, co miało być zwykłym spotkaniem, przeradza się w prawdziwą przygodę.

Nowe życie w USA

Kiedy kobiety spotkały na swojej drodze małego psa i chwile się z nim pobawiły, nie widziały jeszcze, że sprytny psiak ma plan. Chce wyemigrować z Czarnogóry i zostać obywatelem świata. 

Mały psiak przez cztery dni biegł za rowerzystkami nie spuszczając ich z oczu. Zadziwione jego uporem Maeve i Maggie Jo zdecydowały, że nie mogą tak po prostu porzucić psa- przybłędy. Zostawienie go na ulicy i powrót do USA nie wchodziły w grę. 

Kobiety zabrały psiaka do weterynarza, a po upewnieniu się, że nie ma właściciela  obie kobiety zdecydowały się adoptować przybłędę. 

Pies otrzymal nowe imię (Monte) i od początku podążał stale za swoimi opiekunkami. Kobiety wyjechały w końcu z Czarnogóry, ale nie opuściły Europy, więc psiak zwiedził jeszcze kilka krajów zanim w towarzystwie swoich nowych opiekunek powrócił do USA. Dziś żyje szczęśliwie za oceanem. 

Obejrzyjcie nagranie przygód psa - emigranta, który sam wykuł swój los. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?