Reklama

Szokujące nagranie. Kopał i tłukł, bo chciał „wyciągnąć psu kleszcza”
© Fundacja dla szczeniąt Judyta/Facebook

Szokujące nagranie. Kopał i tłukł, bo chciał „wyciągnąć psu kleszcza”

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Jakim człowiekiem trzeba być, aby kopać i bić bezbronne zwierzę? 

Ten mężczyzna powinien być opiekunem, a nie katem. Niestety, biedny piesek nie zaznał od swojego właściciela ani trochę czułości.

Bulwersujące wideo

Fundacja dla Szczeniąt Judyta zamieściła na Facebooku nagranie, które łamie serca. Na filmiku widzimy mężczyznę, który krzyczy, bije i kopie bezbronnego psa.

Mowa ciała tego zwierzęcia mówi wszystko. Czworonóg jest zlękniony, stłamszony, osamotniony, bezbronny. Rozpaczliwie potrzebuje pomocy. Całym sobą błaga o ratunek. Nieśmiało merda ogonkiem, ugina się przed swoim właścicielem, pragnie, aby jego koszmar się skończył.

Interwencja

Fundacja dla Szczeniąt Judyta od razu pojechała na miejsce, aby uwolnić pieska. Ratownicy widzą, że czworonóg jest przerażony. Biedaka przywiązano do krótkiego łańcucha, a jego dom to rozpadająca się buda, którą z każdej strony przeszywa wiatr.  

Właściciel zapytany o akt przemocy, uwieczniony na nagraniu, odpowiada, że: „chciał wyciągnąć psu kleszcza”. Czworonoga nie odda. Fundacja zmuszona jest wezwać Policje. Funkcjonariusze nie mają wątpliwości, że doszło do znęcania się nad zwierzęciem.

Psiak trafia do samochodu, grzeczny, choć zupełnie przerażony. Ratownikom udało się także zabrać ciężarną kotkę. Kto wie, czy po odebraniu psa mężczyzna nie wyładowywałby na niej swojej agresji…

Zwierzęta czeka teraz opieka weterynaryjna, a gdy będą na to gotowe, Fundacja rozpocznie szukanie im nowego domu.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?