Reklama

Mailo i jego szeroki uśmiech

Mailo i jego szeroki uśmiech

© TheDodo/Facebook.com

Dlaczego ten pies tak dziwnie się uśmiecha? Wyjaśnienie tej zagadki jest przezabawne!

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Uśmiech Mailo przyniósł radość całej jego rodzinie i … połowie TikToka.

Mailo to uroczy, kudłaty psiak, który uwielbia zabawę i bywa nieco rozbrykany. Jego „mama” Lola uważa, że jest bardzo wesołym i żywym psiakiem, który często rozbawia całą rodzinę. Tym razem zdecydowanie mu się to udało!

Weekend u babci

Lola i Mailo wyjechali na weekend do babci Loli. Dla psiaka to była ogromna radość – cały nowy dom do zbadania. Tyle zapachów i ciekawych rzeczy! Pies zdecydowanie był w żywiole eksploracji. Lola starała się pilnować psa, by nie chodził samopas, ale trudno upilnować takie żywe srebro jak Mailo.

W pewnym momencie pies zniknął na kilka minut, a kiedy wrócił do pokoju swojej opiekunki, ta nie mogła powstrzymać gromkiego wybuchu śmiechu.

Mailo, dlaczego masz taki szeroki uśmiech?

Pies wszedł do sypialni cały z siebie zadowolony, o czym świadczył jego bardzo szeroki uśmiech. Lola parsknęła śmiechem, kiedy zobaczyła psa, szybko uświadamiając sobie, co się stało. Otóż pies znalazł sztuczną szczękę babci, która zainteresowała go na tyle, że zdecydował się pożyczyć sobie jej zęby!

Nie wiemy, jakim cudem psu udało się praktycznie poprawnie „założyć” szczękę, ale efekt jest przekomiczny!

Babcia oczywiście nie byłaby zachwycona, widząc psa ze swoimi zębami. Loli na szczęście udało się odebrać Mailo skradzioną „zabawkę”, dokładnie ją umyć i odłożyć na miejsce, zanim prawowita właścicielka zębów zorientowała się, że zniknęły.

Mimo początkowych obaw, poinformowała babcie o przygodzie psa. Ta, śmiała się podobno do łez. Ten uśmiech, na szczęście uwieczniony na zdjęciach, cała rodzina zapamięta na długo!

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?