Reklama

Piesek Sweetie

Piesek Sweetie

© Instagram @agoldphoto et @humanesocietytampa

Adoptowany pies wraca z powrotem do schroniska. Wolontariusze wpadają na genialny pomysł, by mu pomóc

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Zdjęcie, które zmienia życie psiaka.

Sweetie to suczka, od której – mimo adopcji – los się odwrócił.

Szybki powrót do schroniska

Ta urocza suczka mieszkała w schronisku Humane Society w Tampa Bay. Wszyscy cieszyli się, kiedy została adoptowana, ale niestety jej nowy właściciel przywiózł ją z powrotem do schroniska zaledwie tydzień później.

Zobacz video:

Pracownicy schroniska byli załamani, gdy dowiedzieli się, że znów straciła dom. Choć na co dzień robią wszystko, co w ich mocy, aby psy dobrze się rozwijały w schronisku, życie w  takich warunkach dalekie jest od tego, czego doświadcza pies mający kochająca rodzinę.

Wspaniała sesja zdjęciowa

Na szczęście na ratunek Sweetie przybył specjalny zespół fotografów zwierząt. Zauważyli, że jej zdjęcie profilowe w schronisku nie pokazuje jej z najlepszej strony i postanowili pomóc.

Fotograf pomógł Sweetie być przed obiektywem najlepszą wersją siebie, po to, by osoby poszukujące psa do adopcji też mogli dostrzec w niej piękno, które on widział.

Dzięki tym wspaniałym ujęciom Sweetie błyszczy na zdjęciach, a jej piękne uszy dosłownie zachwycają.  

Metamorfoza tej psinki jest wspaniałym przykładem tego, jak piękne zdjęcia mogą pomóc zwierzętom ze schroniska znaleźć domy, a sponsorowanie takich sesji zdjęciowych to świetny sposób, by pomóc zwierzakom znaleźć rodziny!

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?