Reklama

Kociaki z farmy

Kociaki z farmy

© zrzut ekranu z profilu kolliflower/Reddit.com

Kupili dom, ale nie spodziewali się 14 tajemniczych lokatorów

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Zakup domu miał być spełnieniem ich marzeń, ale nie obyło się bez niespodzianek.

Gdy nowa rodzina przeprowadziła się do świeżo zakupionej posiadłości, poprzedni właściciel wspomniał, że w stodole mieszka "kilka" kotów. Jednak to, co odkryli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

Niezwykłe znalezisko

Kennedy, znana na Reddicie jako użytkownik kolliflower, podzieliła się 5 czerwca swoją historią na kanale subreddit r/cats. Jej rodzina zakupiła bardzo zaniedbaną farmę, którą teraz wspólnie starają się przywrócić do dawnej świetności. Kennedy wyjaśniła, że jej ciotka marzy o przekształceniu farmy w bezpłatne schronisko dla osób z zespołem stresu pourazowego (PTSD).

Zobacz video:

Informacja uzyskana od poprzedniego właściciela o „kilku futrzanych lokatorach” nie przeraziła ciotki Kennedy, ale kiedy rodzina odkryła co naprawdę dzieje się w stodole, byli nie lada zdziwieni.

Podczas sprzątania posiadłości odkryli znacznie więcej niż tylko "kilka" kotów w stodole. Znaleźli cztery pomarańczowe kotki, razem z miotami. Łącznie naliczono 14 kociąt! Matki kotów opiekowały się wzajemnie swoimi młodymi, tworząc całkiem zgraną drużynę.

 

Trzeba ograniczyć populację tych kotów

Kenndy wspomniała na Reddit, że rodzina postara się ograniczyć dalszy rozród kotów. Zarówno kotki jak i ich kocięta, zostaną wysterylizowane przez rodzinę. Jednocześnie stworzono im bezpieczne miejsce, gdzie kotki będą mogły się rozwijać zanim dostaną się do nowych domów.

W rozmowie z Newsweek Kennedy ujawniła, że planuje adoptować jedno z kociąt i nazwać je Mango. Uważa, że reszta kociąt również znajdzie nowe rodziny, a matki kotów prawdopodobnie zostaną na farmie. 

Jej ciotka wpadła na pomysł włączenia kotów w planowane terapie osób z PTSD. To doskonały pomysł, bo mruczenie kotów na wiele osób działa uspokajająco.

 

Fani całej historii mogą śledzić historię kociąt, proces sprzątania farmy oraz rozwój poradni na TikToku. Konto prowadzi ciotka Kennedy pod nazwą @ptsdfunnyfarm.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?