Reklama

porzucony-w-parku-pitbull
© The Dodo

Policjant znajduje psa przywiązanego łańcuchem do płotu. To, co robi, jest godne bohatera!

Przez Marcelina Smugowska Redaktor

Opublikowano

Podczas wieczornego patrolu pewien policjant dostrzegł porzuconego, zziębniętego, przywiązanego do łańcucha psa.

 

Policjant znalazł psa na obrzeżach brooklyńskiego parku w Nowym Jorku. Odwiązał go i zabrał do najbliższego schroniska, jednak już w drodze czuł, że trafił na wyjątkowego czworonoga.  Po drodze pies przytulał się do niego i patrzył na niego z ogromną wdzięcznością. 

“Nigdy nie pozostaje obojętny wobec takich sytuacji, ponieważ nie widzę tylko zwierzęcia, widzę duszę” - wyznaje ze wzruszeniem funkcjonariusz. 

Miłość od pierwszego wejrzenia 

Jeszcze tego samego dnia, mężczyzna zrobił zdjęcie pitbullowi i przesłał je swojej żonie. Długo się nie zastanawiając, kobieta poprosiła, by przywiózł psa do domu. To była miłość od pierwszego wejrzenia! 

Zgodnie z procedurami obowiązującymi w USA, aby odebrać zwierzę ze schroniska należy odczekać 72 godziny

Nowy dom i nowe życie

Wreszcie nadszedł szczęśliwy dzień i pies pojechał do swojego nowego domu. Zarówno jego nowy właściciel, jak i czworonóg nie kryli radości. Oboje byli szczęśliwi i podekscytowani. 

Kiedy pitbull, któremu nadano imię Joey, wszedł do swojego nowego domu od razu poczuł się w nim jak u siebie. Obiegł całe mieszkanie, po czym rzucił się w objęcia swojej nowej pani. 

“Wiem, że pitbulle nie cieszą się dobrą opinią, ale to jest dalekie od prawdy” - podkreśla policjant. “Joey jest pełen energii, ale też uwielbia się przytulać. Myślę, że to jest sposób na podziękowanie nam za uratowanie mu życia” - dodaje.

Funkcjonariusz ze wzruszeniem przyznaje też, że Joey to najlepszy partner z jakim przyszło mu pracować! 

Źródło: TheDodo

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?