Reklama

Ogromne nowofundlandy osaczają kobietę, a internauci ocierają łzy (VIDEO)

mujer rodeada por tres terranova dog-happy

Trzy gigantyczne psy zrobiły w ogrodzie widowisko, o którym długo nie zapomnicie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ile razy słyszeliście w życiu: „Boję się dużych psów”? Filmik, który zaraz zobaczycie, to znakomity dowód na to, że nie ma powodów do strachu.

Trzy wielkie psy

Na nagraniu widać kobietę siedzącą w ogrodzie i otaczające je trzy gigantyczne psy nowofundlandy. W tym momencie wielu oglądającym aż zadrży serce. Co się zaraz stanie?!

Poznaj rasę: nowofundland

Porządna dawka serotoniny

No cóż, szybko się okazuje, że futrzaki zaplanowały skomasowany atak... czułości! Rozmiar zwierzaków jest proporcjonalny do czułości, jaką okazują kobiecie. Wprost zasypały ją pocałunkami. Jedna z psinek nawet skoczyła na opiekunkę, by się do niej przytulić. A ona oddaje tę miłość ciepłymi słowami i głaskaniem.

Punktem kulminacyjnym tej czułej sceny jest moment, kiedy kobieta ściska wszystkie trzy gigantyczne futrzaki. Najpiękniejszy dowód na to, jak wspaniała może być więź człowieka ze zwierzętami. Cóż tu więcej mówić: towarzystwo psów sprawia, że życie jest po prostu lepsze.

Wzruszeni internauci

Tuż po opublikowaniu nagrania na serwisie YouTube tysiące internautów zasypało filmik pozytywnymi komentarzami. Nic dziwnego, takie sceny poruszą nawet największego twardziela.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz