Reklama

Golden retriever budzi się i widzi kociaka: jego reakcja jest błyskawiczna (VIDEO)

Golden retriever leży na kanapie z małym kotkiem. dog-cat-happy

Golden retriever smacznie śpi na kanapie, gdy nagle czuje, że coś znalazło się w okolicach jego nosa. Zanim otworzy oczy, niucha nieznany obiekt i dochodzi do wniosku, że w bardzo bliskiej odległości znajduje się kot!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niedawno w hiszpańskim domu retrievera o imieniu Bailey zamieszkał kot. Dwuletni pies starał się ignorować malucha jak najdłużej się da, ale wnet zdał sobie sprawę, że kot nie da mu spokoju, dopóki się nie zaprzyjaźnią. Poza tym...

Natury nie oszukasz

Golden retrievery znane są ze swej przyjacielskiej natury i łagodności wobec innych istot. Kiedy więc leniuchując na kanapie, Bailey kątem oka zauważył słodkiego kota Simona, uznał, że z naturą się nie dyskutuje i musi natychmiast się zaprzyjaźnić z nowym domownikiem. Ale zadanie okazało się trudniejsze, niż się najpierw wydawało.

Poddaj się miłości

Z początku kotek Simon kręcił się wokół śpiącego „giganta”, z ciekawością przyglądał jego ruszającemu się nosowi i chrapiącej „paszczy”, kręcił się wokół niego i prowokował. Ale kiedy nagle Bailey otworzył oczy, kot został zbity z tropu i srogo się zatrwożył.

Jego strach nie trwał jednak długo. Zdając sobie sprawę, że unikając psa długo tak nie pociągnie, poddał się międzygatunkowej miłości.

Internauci oszaleli

Jakiś czas temu opiekun zwierzaków założył Bailey’emu kanał na YouTube, który jest subskrybowany przez prawie 180 tysięcy użytkowników. Filmik, na którym widzimy rodzącą się między kotem i psem przyjaźń, w przeciągu tygodnia został odtworzony 3,5 miliona razy! No cóż, któż nie lubi historii z dobrym zakończeniem?

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz