Reklama

Niedźwiedź wchodzi na prywatny teren: to, co robi jack russel zaskakuje wszystkich! (VIDEO)

Jack Russel Terrier i niedźwiedź dog-wow © Youtube.com/Storyful Rights Management

W Kolumbii Brytyjskiej doszło do  niezwykłej sytuacji. Niedźwiedź wszedł do prywatnego ogrodu, ale nie spodziewał się, do czego jest zdolny mieszkajacy tam mały piesek.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Jedną ze strategii przeżycia w obliczu spotkania niedźwiedzia jest udawanie martwego. Ten mały piesek najwyraźniej znał teorię, ale zabrakło mu cierpliwości i kiedy miał już dość udawania, po prostu przegonił niedźwiedzia z podwórka! 

Historia jest tak niesamowita, że gdyby nie nagranie na komórce opiekunki Jacka russela, nigdy byśmy w to nie uwierzyli! 

Niedźwiedź w ogrodzie

Kolumbia Brytyjska należy do tych regionów Kanady, w których spotkać można niedźwiedzie Grizzly. W wyniku epidemii i zmniejszenia się liczby osób na drogach, miśki zaczynają coraz śmielej sobie poczynać i uskuteczniają wypady do pobliskich ogrodów, gdzie podjadają owoce rosnące na drzewach. 

Do ogrodu, w którym na co dzień rządzi Jack Russel terier o imieniu Jersey przyszedł pewnego dnia młody niedźwiedź. Pies początkowo zachował się standardowo, czyli położył się na ziemi i udawał martwego. Kiedy jednak mijały minuty, a niedźwiadek nadal nie odchodził, Jersey postanowił działać. 

Najpierw po prostu grzecznie powiedział miśkowi, by ten sobie poszedł. To nie podziałało, wiec w końcu zaczął na niego ujadać. Przerażony niedźwiedź wspiął się na drzewo! A kiedy zszedł, Jersey pokazał mu kto tu rządzi i przegonił miśka z ogrodu! Niedźwiedź uciekał w popłochu! 

Sami zobaczcie:  
 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz