Reklama

Ten jamnik bardzo uważnie wybiera miejsca do drzemki. Jego pozy bawią do łez (video)

Nelly uwielbia spać na słońcu
dog-happy

Ulubionym zajęciem tej jamniczki jest… spanie. Ale Nelly nie ucina sobie drzemki byle gdzie! Swoje miejsca do snu wybiera bardzo dokładnie.

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano

Co może robić pies w piękny, słoneczny dzień? Wyjść na długi spacer, biegać po ogrodzie… Suczka Nelly uważa natomiast, że taka pogoda jest idealna na smaczny sen.

Pogoda na drzemkę

Ta młoda jamniczka ma szósty zmysł, jeśli chodzi do wynajdywania najlepszych miejsc na drzemkę. A muszą to być miejsca, na które przez okno padają promienie słoneczne.

Wydaje się, że jamniczka napędzana jest energią słoneczną – wynajduje punkt, na który padają promienie, kładzie się spać w rozkosznej pozie, po czym przesuwa się razem ze słońcem.

Słońce ponad wygodę

Co ciekawe, Nelly niekoniecznie musi spać w łóżku czy na psim posłaniu – chyba, że słońce pada akurat tam. Jej najważniejszym kryterium jest wybór najjaśniejszego miejsca w domu. Może to być łóżko, krzesło albo… sam środek podłogi. Zwyczaje drzemkowe jamniczki są na tyle ciekawe, że jej opiekunowie założyli suczce profil na Instagramie, na którym można podziwiać jej pozy.

Źródło: The Animal Rescue Site

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz