Reklama

„Proszę Pani, nie zrobiłem zadania, bo pies je zjadł” – a co, gdyby to się naprawdę wydarzyło? (VIDEO)

Dwóch chłopców śpi a  psy sie bawią dog-wow
© Youtube,com/ Life's Shocks

Ten uczeń nie miał szczęścia do zadania domowego. Ma za to wyjątkowe szczęście do sprytnych psów. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 22.12.2020, 06:03, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:15

Darren James Lamban mieszka w Antipolo City na Filipinach.  Jak każdy uczeń, musi regularnie robić zadania domowe, a jego nauczycielka nie przyjmuje typowych szkolnych wymówek typu „pies mi zjadł zadanie”.

Tyle że w jego przypadku to szczera prawda! 

Husky z mopsem winni braku pracy domowej

Kiedy Darren wraz ze swoim kuzynem smacznie spali po obiedzie, jego dwa psy – husky syberyjski o imieniu Sam i mops o imieniu Mayor uznały, że zadanie domowe przygotowane przez Darrena nie jest dość dobre i trzeba je poprawić.

Ściągnęły wiec notatnik chłopca z szafki i dokonały niezbędnych przeróbek. Dość powiedzieć, że po całej zabawie, zadanie wyglądało „jak psu z gardła wyjęte”. Psy kompletnie je zniszczyły! 

Na szczęście zadanie było prawdopodobnie przygotowane na komputerze, zatem miejmy nadzieję, że Darren może po prostu zrobić nowy wydruk. 

Dobrze, że chłopiec na swoje usprawiedliwienie ma dowód w postaci filmiku z kamery umieszczonej w pokoju. Nagranie obecnie obiega cały świat, bo przyznać trzeba, że to chyba jedyny dowód na świecie na to, że psy faktycznie jedzą zadania domowe! 

Od dziś uczniowie zyskają nową możliwość wymawiania się tym, że nie są przygotowani do zajęć  – tyle że będą musieli najpierw namówić czworonoga na kradzież i konsumpcję zadania oraz  dodatkowo to nagrać!