Reklama

Policyjny owczarek niemiecki spotyka po dwóch latach swojego trenera: jego reakcja jest niesamowita!

Policyjny owczarek niemiecki spotyka po dwóch latach swojego trenera: jego reakcja jest niesamowita! dog-happy

Czas przemija, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne. Były pies policyjny tak ciepło wspomina trenera, z którym spędził wiele lat, że wita go w absolutnie przeuroczy sposób!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Owczarek niemiecki Wangwang to emerytowany pies policyjny,który od obecnie prowadzi spokojne życie ze swoją nową rodziną, która postanowiła go adoptować.

Pewnego dnia ponownie spotkała się ze swoim byłym opiekunem – od dnia ich rozstania minęły ponad dwa lata. 

Psia emerytura

Psy przechodzą na policyjną emeryturę w wieku dziewięciu lat. Jest to granica ruchoma – wszystko zależy od stanu zdrowia psa oraz jego zasług w policji. Psy, które wykazują niezwykłe talenty i mają naturalne predyspozycje do pełnienia swoich funkcji, mogą pracować w policji znacznie dłużej.

Niestety, niektóre psiaki kończą swoje kariery bardzo wcześnie na przykład na skutek urazu lub niedyspozycji. Zwykle, po odbyciu służby, czworonogi są adoptowane przez funkcjonariuszy lub treserów, którzy opiekują się nimi podczas pracy. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy emerytowany psiak nie może pozostać pod opieką byłego opiekuna.

Tak właśnie stało się z Wangwang – piesek jest teraz w dobrych rękach, ale nadal ma w sercu miejsce dla swojego byłego opiekuna.

Spontaniczna decyzja

Podczas spotkania nie zabrakło mnóstwa czułości. Użytkownicy sieci społecznościowej Douyin (chińskiej wersji TikToka) są zachwyceni spotkaniem, do którego doszło przypadkowo – policjant podjął spontaniczną decyzję o odwiedzinach swojego przyjaciela, gdy dowiedział się, że będzie patrolował okolicę, w której obecnie mieszka Wangwang. 

 

German Sheperd Dog greets former handler belly up! And Cries!!! Dogs-Loyalty and Unconditional...

Posted by Fabmanilaph on Sunday, January 10, 2021
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz