Reklama

Skremował swojego psa: po kilku dniach dostał szokującą wiadomość

Siwy mężczyzna i jego pies Cognac. dog-wow

Rodzinne zdjęcie z psem

© KXTV

Mężczyzna ze łzami w oczach pożegnał się ze swoim ukochanym czworonogiem, który został potrącony przez samochód. Kilka dni później dostał niewiarygodną wiadomość.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 20.02.2021, 07:34, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Spełnił się najgorszy koszmar każdego opiekuna czworonożnego przyjaciela. W styczniu pies o uroczym imieniu Cognac wyszedł z domu i już nie wrócił. Jego opiekun, Ralph Johnson, z kalifornijskiego Sacramento był załamany. 

Mężczyzna przeczesał całe sąsiedztwo w poszukiwaniu ukochanego psiaka. Dopiero na drugi dzień znalazł go leżącego na poboczu drogi. Wyglądało na to, że Cognac został potrącony przez samochód. Niestety, nie przeżył wypadku.

“Łzy zaczęły same płynąć. To był mój pierwszy pies. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłem” - zwierzył się Johnson w lokalnej telewizji. 

Ze złamanym sercem zawiózł pieska do schroniska, by go skremować. Na tym się jednak nie kończy ta dramatyczna historia. 

Telefon zza światów?!

Kilka dni po kremacji Johnson odebrał nieoczekiwany telefon ze schroniska dla zwierząt Front Street. Osoba po drugiej stronie słuchawki twierdziła, że znalazła Cognaca. Jak to możliwe?! 

Okazało się, że pies znaleziony przy drodze to nie był Cognac! Kiedy Ralph opłakiwał swoją stratę, pracownicy schroniska odnaleźli jego psa i zidentyfikowali dzięki wszczepionemu chipowi. 

Niedowierzający Ralph pojechał do schroniska upewnić się, że ratownicy mają rację. Kiedy tylko Cognac go zobaczył, radośnie do niego podbiegł i rzucił mu się w ramiona. Mężczyzna nie miał już żadnych wątpliwości. Okazało się, że pochował innego psa.

“Tuliłem go i myślałem, że zaraz całe schronisko wybuchnie oklaskami” - dodał. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz