Reklama

straż graniczna
© Photoagriculture / Shutterstock

Niemiecka policja dokonuje bardzo smutnego znaleziska w furgonetkach jadących z Ukrainy

Przez Iza Markowska

Opublikowano

Policja w Hanowerze rutynowo sprawdzała furgonetki jadące z Ukrainy. W jednej z nich, policjanci dokonali bardzo smutnego odkrycia. 

Pod koniec maja 2021 riku, w sobotnie popołudnie, policja otrzymała wezwanie na miejsce postojowe Lehrter See przy autostradzie w Hanowerze.

Policja została wezwana przez kobietę, która usłyszała szczekanie psów dobiegające z dwóch białych furgonetek. Zaniepokoił ją również widok mężczyzny, który przekazywał szczeniaki innej osobie. 

Próba przemytu zakończona porażką

Kiedy na miejsce przybyła policja, potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Sprawdzając dwie furgonetki z Ukrainy, policjanci znaleźli skrzynie transportowe, w których ściśnięte były zwierzęta.

Znalezionio ośmioro szczeniąt i kota. Były przewożone w tragicznych warunkach, ściśnięte w klatkach transportowych. Pracownik z gabinetu weterynaryjnego, do którego trafiły zwierzęta jest niemal pewien, że książeczki szczepień tych zwierząt były podrobione. 

znalezione psy
Policja w Hanowerze

Teraz są bezpieczne 

Ciężko doświadczone przez los zwierzęta, trafiły do schroniska w Langenhagen.  Mamy nadzieję, że wszystkie zwierzęta znalazły nowe, szczęśliwe domy.
 
Źródło: wamiz.de
Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?