Reklama

Chłopiec wysłany za karę do kąta, ale reakcja psa odbiera rodzicom mowę

brązowy mastif siedzący obok chłopca twarzą do ściany dog-happy

Pies najlepszym przyjacielem człowieka - to prawda stara jak świat. Ten mastif dał wyraz swojej miłości i lojalności swojemu małemu ludzkiemu przyjacielowi w szczególnie wzruszający sposób!

Przez Iza Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Jakiś czas temu chłopiec o imieniu Peyton wdał się w bójkę ze swoją siostrą. Mama wysłała go do pokoju, aby uspokoił się i ochłonął.

Wierny jak pies

Smutny Peyton przycisnął czoło do ściany stojąc w kącie i z pewnością czując się coraz bardziej samotny. Ale nie trwało to długo. Po chwili dołączył do niego jego czworonożny przyjaciel, mastif o imieniu Dash.

Poznaj rasę mastif angielski

Dash usiadł cichutko u boku chłopca, pozwalając mu pogłaskać się po głowie. Pies wyraźnie wyczuł, że jego mały pan jest smutny i potrzebuje wsparcia.

Poruszona tą sceną mama Peytona szybko chwyciła telefon i zrobiła zdjęcie. Zrozumiała, że karanie chłopca w ten sposób nie przyniesie nic dobrego - przecież nie chce, żeby jej syn czuł się samotny. Szybko więc zwolniła go z kary.

Psy nigdy nie przestaną nas zadziwiać. Brawo, Dash! 

To wzruszające zdjęcie szybko stało się wiralowe. Zyskało taką popularność, że kilku artystów przesłało rodzicom Peytona w prezencie dla chłopca scenę przeniesioną na płótno. Mamy nadzieję, że Peyton już nigdy nie musiał stać w kącie!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz