Reklama

golden retriever Crosby
© Imgur @squishiepeachies

Opiekun wraca do domu i odkrywa, że golden retriever przyprowadził do domu niezwykłego kolegę

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Po śmierci swojego kota i jednego z psów mężczyzna stwierdził, że golden Cosby całkowicie mu wystarczy. Ale czworonóg był innego zdania.

 

Niektóre psy świetnie sobie radzą jako “jedynacy” - wystarczy im towarzystwo opiekunów, nie potrzebują innych czworonogów pod jednym dachem.
 
Golden retriever o imieniu Crosby jest jednak odmiennego zdania.

Pies decyduje się na adopcję

Jeszcze do niedawna Crosby mieszkał z dwoma innymi czworonożnymi przyjaciółmi: kotem i psem, którego znał właściwie od maleńkości. Niestety zwierzaki zmarły.
 
Opiekun zwierząt po stracie uznał, że nie chce już innych futrzaków - Crosby całkowicie mu wystarczy. 
 
Ale Crosby’emu brakowało czworonożnych przyjaciół i nie czekając na decyzję swojego opiekuna, postanowił wziąć sprawy w swoje łapy i znaleźć sobie towarzystwo.
 
To, co się wkrótce wydarzyło, opiekun psa zamieścił w poście na Imgur na swoim profilu pod nazwą squishiepeachies:

„W czwartek wróciłem do domu, a Crosby zamiast jak zwykle szczekać z podekscytowania, że wróciłem do domu, zaprowadził mnie prosto do łazienki”.

Kiedy mężczyzna wszedł do łazienki, zobaczył, że w wannie leży malutki kotek. Nie mógł sam wejść do domu. Prawdopodobnie przyprowadził go Crosby.

Mężczyzna postanowił sprawdzić, czy kot należy do kogoś w okolicy. Nikt jednak nie przyznał się do opieki nad zwierzakiem. Właściciel Crosby’ego postanowił więc zabrać kocię do weterynarza, by tam sprawdzić, czy zwierzę ma czip. Nie miało.

“Weterynarz powiedział mi, że gdybym zabrał kota do schroniska, zostałby uśpiony, ponieważ jest już tam ponad 300 kociąt, które potrzebują domu. Powiedział, że mogę spróbować wystawić go na zewnątrz i mieć nadzieję, że wróci do domu, albo mogę go zatrzymać”.

Pies Crosby pomógł mu podjąć właściwą decyzję: kicia została z nimi na zawsze.

Zwierzęta od razu stały się najlepszymi przyjaciółmi©Imgur @squishiepeachies
Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?