Reklama

Cała pokryta skorupą ze strupów: metamorfoza tej bezdomnej suczki wzruszyła 9 mln osób (VIDEO)

skóra psa pokryta strupami od świerzbu dog-wow © Screenshot Animal Aid Unlimited, India - YouTube

Jej ciało było całkowicie pokryte strupami, wokół niej latały muchy, a na widoku nie miała żadnych perspektyw. Aż w końcu wydarzyło się coś niesamowitego.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Do tej niesamowitej metamorfozy doszło w maju 2017 roku w Indiach. Nie była to zasługa cudu, a ciężkiej i ofiarnej pracy zespołu ratującego zwierzęta z organizacji Animal Aid Unlimited Rescue Team.

Pewnego dnia ratownicy znaleźli na ulicy bezdomną suczkę w tragicznym stanie. Jej skóra była pokryta grubą powłoką strupów. Bardzo cierpiała i trudno było sobie wyobrazić, że jest jeszcze dla niej ratunek. Na szczęście miłośnicy zwierząt tak łatwo się nie poddają.

 

Niesamowita metamorfoza

Stowarzyszenie Animal Aid Unlimited Rescue Team w Indiach jest odpowiedzialne za ratowanie zwierząt z ulicy, zapewnianie im opieki medycznej, pożywienia i schronienia. Kiedy więc ratownicy organizacji zobaczyli na ulicy wychudzoną, smutną psinkę pokrytą strupami, nie mogli przejść obok niej obojętnie.

Bezdomna suczka cierpiała na ciężki przypadek świerzbu. Z tego powodu jej ciało pokrywała gruba powłoka strupów, które ograniczały jej mobilność, a wokół niej nieustannie latały zainteresowane nieprzyjemnym zapachem muchy.

Ratownicy zwierząt podjęli się zadania wyleczenia suni. Kiedy tylko udało im się schwytać psa, przewieźli go do centrum medycznego. Na miejscu suczka została umyta i dostała zastrzyki z lekami przeciw świerzbowi.

W ciągu paru dni terapia zaczęła działać, a psinka zaczęła wracać do zdrowia. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć, w jaki sposób ratownicy z Animal Aid pomagali Cherry (bo tak została nazwana suczka) w niesamowitej metamorfozie.

Filmik obejrzano już ponad 9 milionów razy! Oby więcej takich historii.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz