Reklama

Husky próbuje przytulić się do malutkiego kotka. Ten film rozmiękczy najtwardsze serce!

husky i kotek dog-cat-happy

Większość miłośników zwierząt wie, że powiedzenie „żyć jak pies z kotem” jest – lekko mówiąc – na wyrost. Zazwyczaj psy i koty żyjące w jednym domu potrafią całkiem nieźle poukładać sobie swoje sprawy.

Przez Agata Malczewska

Opublikowano

Instagram obiegł ostatnio filmik pokazujący wyjątkową relację psa i kociaka. Maya, wspaniały pies rasy husky, poznaje nowego członka rodziny – śliczną koteczkę o imieniu Kisa. Tym, co na pierwszy rzut oka może budzić niepokój oglądających, jest różnica wielkości obu zwierząt.

Nowy kot na pokładzie

Dorosły husky i parotygodniowy kociak wprawdzie od razu budzą ogromną sympatię, ale jednocześnie rodzi się obawa, czy Maya jest w stanie wystarczająco delikatnie obejść się z kocim maluszkiem. Postawa psa jednak zaskakuje.

Maya nie tylko stara się być ostrożna, ale wyraźnie pragnie… przytulić się do Kisy!

Ze względu na różnicę gabarytów nie jest to łatwe, ale husky finalnie po prostu kładzie się obok koteczki i delikatnie zbliża do niej głowę.

Witaj w domu, maleństwo!

Kisa w ogóle nie sprawia wrażenia przestraszonej, nie odsuwa się ani centymetr, cierpliwie czekając, aż Maya zajmie odpowiednią pozycję. Jest też wyraźnie zaciekawiona. Czy mogłaby wyobrazić sobie lepsze przywitanie w nowym domu?

Zostaw komentarz
2 komentarzy
Kotek-f1lemon_427
Kotek-f1lemon_427
Haahhahahahahahahah🤣🤣🤣😂😂😂😂
Kotek-f1lemon_427
Kotek-f1lemon_427
Słodziaki😘🥰😍🤩
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz