Reklama

Czytelnicy Wamiz testują mus Gourmet Nature's Creations : « Mój kot chce więcej ! »

Czytelnicy Wamiz testują mus Gourmet Nature's Creations : « Mój kot chce więcej ! » © Wamiz

Mus Nature's Creations Gourmet łączy wyśmienity smak z wysokiej jakości składnikami. Jej apetyczna konsystencja i doskonały smak sprawiają, że najbardziej wybredne koty biegną do swoich  misek. Czytelnicy Wamiz mieli okazję ją przetestować wraz ze swoimi kotami.

Przez Redakcja Wamiz

aktualizacja dnia

Dobór odpowiedniej karmy dla kotów nie zawsze jest łatwy, zwłaszcza jeśli Twój kot jest wybredny.

Decydując się na mus Purina Gourmet Nature's Creations nie będziesz już miał problemu z niedojedzonymi resztkami w misce. Ta zbilansowana, bezzbożowa karma skusi swoim wyrafinowanym smakiem nawet najbardziej wymagających czworonożnych przyjaciół.

Do końca grudnia dla czytelników Wamiz: 30% zniżki z kodem NC-30 wyłącznie na zooplus.pl.

Nature's Creations Gourmet - karma odpowiednia dla wszystkich kotów

Karma Nature's Creations Gourmet jest dostępna w 10 różnych smakach, aby zadowolić gust wszystkich kotów. Każda z nich jest bogata w drób lub ryby, i, bogata w drób lub ryby i wzbogacona warzywami.

Co ważne, ta mokra karma bazuje na wyselekcjonowanych, naturalnych składnikach i nie zawiera żadnych sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. 

Czytelnicy Wamiz mieli okazję wypróbować mus Gourmet Nature's Creations wraz ze swoimi kotami. Zarówno opiekunowie, jak i ich czworonożni przyjaciele byli bardzo zadowoleni: 

„Na początek piękny wygląd i przyjemny zapach (…) A przede wszystkim obfita zawartość opakowania. Moje koty pokochały ten smak do tego stopnia, że ​​ponownie wylizały opakowanie! Super, że krawędź jest zaokrąglona."

„Nature's Creations Gourmet Food okazała się idealną karmą dla mojego kota. Rozmiar ani za duży, ani za mały i idealna konsystencja. I wreszcie smak, który od razu przypadł do gustu!!! "

„Moja 15-letnia kotka jest bardzo wybredna, à dzięki tej karmie miska jest w końcu pusta. .. nic nie zostaje... Gorąco polecam...”

Bezzbożowa i odpowiednia dla kotów z nietolerancją poakrmową

Dzięki naturalnym składnikom i całkowitej eliminacji zbóż, karma jest odpowiednia również dla kotów cierpiących na nietolerancję pokarmową:

„Mus zniknął w mgnieniu oka! (...) Lekkostrawny skład odpowiada potrzebom mojego kota. "

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz