Reklama

psi przyjaciele

Suczka idzie na spacer i zakochuje w bezdomnym kundelku, który wygląda tak samo jak ona

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Tyson i Bethany to para, która wiodła szczęśliwie życie w Bostonie w towarzystwie dwóch kociąt i psa o imieniu Rogue. Nie planowali adoptować kolejnego zwierzaka, ale los miał dla nich swój plan. 

Pewnego dnia Tyson i Bethany wybrali się na spacer ze swoją suczką. W parku, schronisko akurat organizowano spacer psiaków do adopcji.

Nikt nie spodziewał się, że podczas tego wydarzenia Rogue znajdzie swoją bratnią duszę.

 

Miłość od pierwszego wejrzenia

Wśród zwierząt do adopcji, suczka zauważyła czworonoga bardzo do niej podobnego. Zdecydowała się podejść do zwierzaka i go przywitać. To była miłość od pierwszego wejrzenia. 

Rogue od razu wiedziała, że już nigdy nie chce rozstawać się ze swoim nowym przyjacielem. Suczka podbiegała do Tysona i Bethany, dając parze do zrozumienia, że ich rodzina musi się powiększyć. 

Nowy członek rodziny 

Tyson i Bethany nie wahali się długo. Wypełnili dokumenty adopcyjne i już wkrótce zmierzali do domu nie z jednym, a dwoma pieskami. Nowego pupila nazwali przewrotnie Beast [ang. bestia], gdyż w rzeczywistości czworonóg jest niezwykle łagodny. 

Co ciekawe, para zamierzała się wkrótce przeprowadzać na Hawaje. Gdyby tamtego dnia nie wyszli z Rouge na spacer, zwierzęta nigdy by się nie spotkały. To musiało być przeznaczenie. Rouge znalazła swoją bratnią duszę, a Bestia nie tylko zyskał przyjaciółkę, ale i nowy dom. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?