Reklama

Szczęśliwy pies bez tylnych łapek

Ten bokser stracił dwie łapki, ale żyje pełnią życia (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Nikt nie spodziewałby się, że będzie sobie tak świetnie radził. Wy też nie uwierzycie!

Ten piesek w typie boksera urodził się z ogromną wadą. Jego tylne łapki były skręcone do tego stopnia, że musiały zostać amputowane. Nikt nie spodziewał się, że pies, który do dyspozycji ma tylko dwie przednie łapy, będzie sobie tak doskonale radził! 

Pies, który pokonuje wszelkie przeciwności losu!

Już w godzinę po operacji maluch zaczął próbować chodzić. I bardzo szybko zaczął biegać! 

Niestety okazało się, że jest również chory na serce. Dwa razy konieczna była resuscytacja. Na szczęście pies wyszedł z tego i choć nie powinien się przemęczać, nagrania na których widać, jak bawi się ze swoim opiekunem oraz innymi psami pokazują, że mimo utraty dwóch tylnych łap, pies biega nie wolniej niż pełnosprawne psy!

To naprawdę niesamowite, jak przystosował się do życia na dwóch łapach. 

Jest szybki, zwrotny i spontaniczny. Uwielbia biegać z innymi psami, aportować i robić kilometrowe spacery po plaży ze swoim opiekunem. Nic mu nie przeszkodzi w życiu pełną życia. Jego postawa może wielu z nas sporo nauczyć, bo nigdy nie wolno się poddawać! 

Widzowie, którzy obejrzeli nagranie psich zabaw udostępnione przez serwis theDodo podkreślają, że pies niesie nadzieję i inspirację. To nagranie naprawdę cieszy i wzrusza – sami obejrzyjcie: 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?