Reklama

Lider partii Polska 2050

Lider partii Polska 2050

© Facebook.com/Szymon Hołownia

Lider Polski 2050 w żałobie po stracie ukochanej suczki

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Mimo iż z wyników wyborów Szymon Hołownia może być zadowolony, jego szczęście przyćmiewa osobista tragedia. Tuż przed wyborami stracił ukochaną przyjaciółkę. 

Suczka o imieniu Żelka, która była z rodziną Hołowni przez ponad 7 lat odeszła 04 października. To ogromny cios dla lidera partii, bo był z psiakiem niezwykle zżyty. 

Żelka – pies ze schroniska

Żelka pojawiła się w domu Państwa Hołowni prosto ze Schroniska na Paluchu. To nie była jej pierwsza wizyta w tym miejscu. Pies został już poprzednio porzucony. Hołownia wraz z żoną szybko zdecydowali, że nie będzie długo ponownie przebywać w schronisku i żelka pojechała do nowego domu, do którego wkrótce dołączył kolejny pies. 

Zobacz video:

Niestety ostatnie 4 lata życia psa były trudne i naznaczone chorobą. By pies mógł żyć pełnią życia i bez bólu przyjmował aż 12 leków dziennie. 

W przejmującym wpisie na temat odejścia psa, Hołownia pisze: Odeszła dziś popołudniu, nagle, w mgnieniu oka. W domu, który tak kochała. I który tak kochał ją.

Odejście ukochanego zwierzęcia jest bardzo trudne dla kochającej rodziny. Tym bardziej smutne jest to, że stało się to w okresie trudnym i ważnym dla polityka. Jak sam jednak pisze: 

W moim sercu Żelka zawsze przecież ma i zawsze już mieć będzie swój kąt, swoje posłanie. Odpocznij, piesku. Jeszcze pobiegamy.
Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?