Reklama

Pies wpatrywał się w niebieską skrzynkę i nie chciał iść dalej. Powód wzruszył 6 mln osób (video)

Pies wpatrywał się w niebieską skrzynkę i nie chciał iść dalej. Powód wzruszył 6 mln osób (video)

Przez Anna Zielińska-Hoşaf Behawiorysta kotów

Opublikowano

Codzienny spacer z psem. Nagle zwierzak zatrzymuje się przed obcym domem i ani myśli ruszać w dalszą drogę.

Osłupiona opiekunka chwilę później poznała przyczynę niecodziennego zachowania psa. 

To nagranie zebrało już niemal 6 mln wyświetleń!

Pies przystanął przed cudzym domem – i nie zamierzał odejść

Danika Cierra, mieszkanka Kalifornii, kocha spacery ze swoim psem. Czworonóg ma okazję poprzechadzać się nie tylko po sąsiedztwie, ale także po pobliskich parkach i plażach. Opiekunka nie przypuszczała jednak, że ten spacer będzie wyglądał inaczej. Jej pies nagle po prostu zatrzymał się przed cudzym domem.

Czy była to przerwa na odpoczynek? Niekoniecznie – zwierzak nie relaksował się, lecz wpatrywał uważnie w tajemniczą niebieską skrzynkę przymocowaną do ogrodzenia.

Prezent „dla grzecznych psów” i wzruszająca wiadomość

Skrzynka, w którą wpatrywał się pies, zdecydowanie nie była skrzynką pocztową. Danika podeszła bliżej i zauważyła umieszczony na niej napis, który brzmiał tak:

Skrzynka na ciasteczka dla grzecznych psów. Ku pamięci Olivera, 2023

Po otwarciu skrzynki oczom Daniki ukazało się wyblakłe już nieco zdjęcie miniaturowego szpica – Olivera, który w ubiegłym roku odszedł za Tęczowy Most. Obok fotografii znajdowały się psie przysmaki. Nic dziwnego, że „grzeczny pies” Daniki nie chciał się ruszyć z miejsca.

Nagranie ze spaceru internetowym hitem

Opiekunka psa była wzruszona gestem opiekunów Olivera, którzy z pewnością bardzo przeżyli utratę ukochanego pupila. Postanowili więc zrobić coś dla innych psów. Danika ze łzami w oczach wzięła prezent i podała swemu czworonogowi. Wkrótce potem opublikowała nagranie z niezwykłego spaceru.

Wzruszające video okazało się hitem wśród miłośników zwierząt i w ciągu zaledwie kilku dni odnotowało niemal 6 milionów wyświetleń. Niektórzy internauci zasugerowali nawet, aby Danika odwdzięczyła się jakoś za piękny gest.

„Zostaw notkę z podziękowaniami, ze zdjęciem swojego psa i odciskiem łapy. Jestem pewna, że umiliłoby to dzień rodzinie Olivera” – taki piękny pomysł podsunęła jedna z użytkowniczek. Tymczasem Danika od tej pory znacznie częściej spaceruje z psem ulicą, przy której mieszkają opiekunowie Olivera.


 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?