Reklama

Próbując znieść obcinanie pazurów z godnością, ten owczarek niemiecki rozbraja wszystkich (VIDEO)

Owczarek niemiecki podczas obcinania pazurów. dog-happy

Opiekun postanowił obciąć pazury swojemu owczarkowi. Reakcja psa, który próbował nie dać po sobie poznać, że tego nie znosi, to najśmieszniejsze, co dziś zobaczycie!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 04.08.2020, 13:30, aktualizacja dnia 26.07.2021, 06:41

„Zabiegi kosmetyczne” u czworonogów to duży temat dla ich opiekunów. Niektóre zwierzęta nie znoszą być kąpane, czesane, strzyżone. Inne wręcz przeciwnie. Ale ten owczarek na pewno nie należy do wielbicieli zwierzęcego SPA...

Początek tortury

Na nagraniu zamieszczonym na serwisie Reddit widzimy mężczyznę, który bierze na kolana swojego owczarka niemieckiego. Pies ma taki wyraz pyszczka jakby wiedział, co go za chwilę czeka.

I rzeczywiście, kiedy jego opiekun bierze w ręce obcinacz do paznokci, owczarek nie ma już złudzeń: wkrótce zacznie się „tortura”. Postanawia to jednak znieść z godnością.

"Byle dotrwać do końca..."

Kiedy tylko pies słyszy pierwszy dźwięk wprawionej w ruch obcinaczki, jego pyszczek robi rozbrajający grymas. Przerażony, ale spokojny, odwraca wzrok, jak co poniektórzy ludzie podczas pobierania krwi.

„To tylko chwileczka, to niedługo się skończy, trzymaj się, stary! Będzie dobrze!” – wydaje się pocieszać samego siebie i przewraca oczami. Widać, że ta pozornie niewinna sytuacja bardzo go stresuje. Mimo to, cierpliwie czeka na koniec „tortury”.

 

Najśmieszniejsze nagranie, jakie dziś zobaczycie

Pod tym rozbrajającym filmikiem użytkownicy Reddita pozostawili ponad 600 komentarzy. Niektórzy z nich podzielili się swoim doświadczeniem z obcinania psich pazurów. „Chciałbym, żeby mój pies stał tak nieruchomo!”, „Nasz pies skręca się i wyje jakby umierał!”. A jak jest z Waszymi pupilami?