Reklama

Dziecko przytula rottweilera: reakcja psa sprawi, że zaniemówisz

dziecko przytula psa dog-wow

Kiedy Vanessa Fernandes filmowała swoją córeczkę i psa, nie wiedziała, że uchwyci tak wyjątkowy moment.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 08.11.2020, 11:34, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:48

Codziennie upewniamy się w przekonaniu, że psy są wspaniałymi zwierzętami domowymi. Czasami między członkami rodziny tworzy się wyjątkowa więź. Właśnie taką, wspaniałą relację, odkryła Vanessa Fernandes podczas filmowania dziecka i zwierzęcia.

Vanessa regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia i filmy z Olivią, swoją malutką córeczką, w roli głównej. Jedno z jej ostatnich nagrań wzbudziło w internecie ogromną dyskusję. Na filmie widać dziewczynkę i rottweilera, Hammera.

Wrażliwy gigant

Spośród wszystkich domowych zakamarków, Hammer  najbardziej lubi spędzać czas na obserwowaniu świata przez okno. Zwierzak ma swoją własną sofę, na której uwielbia siedzieć i oglądać to, co dzieje się na zewnątrz.

Mimo że lubi spędzać czas w ciszy, jego ludzka siostrzyczka zdecydowanie go od tego odciąga. Olivia uwielbia bawić się z Hammerem, a delikatny olbrzym jest dla niej bardzo cierpliwy.

Przyjaciele i rodzina Vanessy początkowo obawiali się, jak ułożą się stosunki psa z maleńkim dzieckiem, kiedy na świecie miała pojawić się Olivia. Jednak Vanessa nigdy nie martwiła się o bezpieczeństwo córeczki.

Uważa, że mała jest bezpieczna w towarzystwie swojego wielkiego "psiego brata", którego opisuje jako godnego zaufania, delikatnego i posłusznego. Zwierzak jest też bardzo opiekuńczy w stosunku do swojej małej przyjaciółki.

Gwiazdy Instagrama

Na nagraniu widać Hammera siedzącego na swojej ulubionej, czerwonej sofie oraz Olivię, która stara się wdrapać na miejsce obok psa. W tle możemy usłyszeć piosenkę Jamesa Arthura „Say You Won't Let Go”.

Gdy dziewczynce udało się zająć miejsce na kanapie, Hammer otacza ją swoją łapą, aby zapewnić jej bezpieczeństwo. Gdy Olivia podchodzi do okna, żeby wyjrzeć na zewnątrz, Hammer pochyla się w jej kierunku i wyciąga łapę, żeby mała nie spadła z sofy.

Ten uroczy film ma już ponad 2000 polubień.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Babies ❤️👶 #puppylove #puppies #rottweilerlover #rottweilerclub #rottweilerlovers #rottweilerlove #doglife #germanrottweiler #rottweilerpuppies #viralvideos #letsgetviral #viralworld #rottweilerbreed #rottweilerdog #mastiff #cute #dogsofinsta #rotties #rottweilerland #rottweilersofig #rottweileroftheday #rottweilersofficial #rottweilerofinstagram #rottiepuppy #rotty #rottweilerfamily #rottweilerfan #rotty #pet #rottweilerandbaby #siblings @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @rottweilers_of_insttagram @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @jamesarthur23 @pubity @pubity @pubity @pubity @pubity @pubity @pubity @pubity @pubity @pubity @kezaiacaldeira

A post shared by VANESSA✨ (@vanessa___fernandes__) on