Reklama

Furgonetka odjeżdżająca w kierunku zachodzącego słońca.
© Unsplash - Eva Blue

Kierowca widzi przedziwnego psa na poboczu i robi zdjęcie. Nie spodziewa się, że skutek będzie fatalny

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Kierowca furgonetki zauważył na drodze psa o niepokojąco dziwnym wyglądzie i zrobił mu zdjęcie. Z pozoru niewinna czynność przyniosła nieoczekiwanie przykry skutek.

Brian Bainbridge jest tynkarzem, więc często musi przemieszczać się samochodem, jeżdżąc od zlecenia do zlecenia.

Pod koniec kwietnia 2022 roku na swojej drodze do pracy zauważył na drodze psa rasy jack russell. Ale nie był to taki znowu zwykły pies.

"Złodziej psów"

Zwierzak był tak chorobliwie gruby, że Brian prztarł oczy z niedowierzania. Jak ktoś mógł tak skrzywdzić psa?! Mężczyzna zrobił mu zdjęcie, ale nie podjrzewał, że sprawy nabiorą tak złego obrotu.

Całą sytuację widział opiekun czworonoga, Kyle Bridon, który pomyślał, że Brian może być potencjalnym złodziejem psów. Sfotografował “przestępcę i zamieścił zdjęcie jego furgonetki w mediach społecznościowych, by ostrzec innych przed kręcącym się w okolicy złodziejem.

Post zobaczył syn tynkarza, Jack, i nie czekał ani chwili, by zareagować. 

“Mój tata zrobił zdjęcie psu, bo nie mógł uwierzyć, jak jest gruby… Jest tynkarzem, a nie złodziejem psów. Gdyby miał ukraść tego psa, na pewno by go tak nie spasł”.

Komentarz Jacka szybko stał się viralowy. Doczekał się kilkudziesięciu tysięcy reakcji osób zaniepokojonych  tuszą psiaka.

Na szczęście sytuacja została wyjaśniona. Mamy nadzieję, że po tym wszystkim pies jest zabierany na więcej spacerów i ma zbilansowaną dietę. Przypominamy, że przekarmianie zwierząt szkodzi ich zdrowiu i samopoczuciu.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?