Reklama

Mops, który przepowiada przyszłość robi furorę na Tik Toku. Zapytaj go, jaki będziesz miał dzień!

Mops i jego opiekun dog-wow

Ten 13.-letni mops robi zawrotną karierę w branży ezoterycznej. Jego codzienne przepowiednie na Tik Toku śledzi już 2 mln osób!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Noodle (czyli kluska) to mops senior. Ma już 13 lat i widział już niejedno. Być może to właśnie doświadczenie życiowe pozwala mu na trafne przepowiadanie przyszłości?

Noodle mieszka ze swoim opiekunem Jonathanem Graziano i od niedawna stał się jednym z najbardziej popularnych mopsów na TikToku. Ma już ponad 2 mln osób, które codziennie czekają na to, jaki będzie nadchodzący dzień wg. mopsa.

Jak wygląda wróżenie?

Procedura jest dość prosta. Każdego ranka, Jonathan podchodzi do posłania psa i stawia go na łapy. Jeśli Noodle uzna, że warto się ruszyć z posłania i stoi o własnych siłach, to nadchodzący dzień będzie dobry, pełen energii  - taki, w którym warto zabrać się do roboty!

Jeśli jednak Noodles osunie się z powrotem na swoje łóżko i odmówi rozpoczynania nowego dnia, oznacza to, że w tym dniu lepiej się zrelaksować i nie przejmować za bardzo. De facto, jeśli to możliwe, najlepiej – tak jak Noodles – nie wychodzić z łóżka.

Cała procedura wróżenia jest transmitowana codziennie na TikTok. Jeśli dzień ma być udany i energetyczny, to zyskuje status „Bones day” a jeśli raczej relaksacyjno – luźny, to uzyskuje status „No-bones day”.

Co ciekawe, nomenklatura ta stała się już nowomową i zaczęła funkcjonować w grupach młodszych użytkowników TikToka.

Międzynarodowy sukces mopsa

Graziano twierdzi, że publikując pierwsze filmiki z wróżbami, nie przypuszczał, że jego Kluseczka zyska taką popularność. Część jego obserwatorów faktycznie bierze statusy dnia na poważnie i kiedy dzień ma być „No-bones” unikają wykonywania trudnych zadań i podejmowania wyzwań.

Mops - co to za rasa? 

Jeden z fanów kanału pochwalił się nawet tym, że ponieważ Noodles „wywróżył” dobry dzień, to postanowił oświadczyć się swojej partnerce. I został przyjęty!  

Inna historia jest jeszcze bardziej nieprawdopodobna – otóż jedna z kobiet, która codziennie ogląda kanał mopsa, kupiła w „Bones day” los na loterii i wygrała pół miliona dolarów!

Noodles wydaje się nie przejmować tym, że tak mocno wpływa na życie innych ludzi. Każdego dnia po prostu wstaje, albo nie. Dla Graziano jednak to, że może podzielić się radością, jaką daje mu jego pies, jest bardzo ważne.

A wy , jaki macie dziś dzień?

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz