Reklama

szczenięta porzucone na poboczu
© Screenshot The Dodo

Kobieta znajduje szczenięta na poboczu. Kiedy widzi, w jakim są stanie, ściska jej się serce

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Abby jako ratowniczka zwierząt już niejedno w życiu widziała. Ale to, co zobaczyła pewnego dnia na poboczu, wzbudziło w niej mieszankę szoku, smutku i złości.

Kobieta o imieniu Abby nie przejdzie obojętnie obok żadnego zwierzęcia, zwłaszcza takiego, które potrzebuje pomocy. Kiedy więc pewnego dnia dostała wiadomość o dwóch porzuconych na poboczu szczeniętach, musiała interweniować.

Nie spodziewała się jednak, że na miejscu przeżyje szok.

Nawet na doświadczoną ratowniczkę to za dużo

Gdy przyjechała na miejsce, zobaczyła, że szczenięta żyją w strasznych warunkach, a ich stan jest krytyczny. Maluchy wyglądały tak, jakby od kilku dni niczego nie piły ani nie jadły. Poza tym miały okropną infekcję skórną. Abby nie potrafiła się powstrzymać i najzwyczajniej w świecie się rozpłakała.

Kiedy tylko się otrząsnęła, zabrała zwierzęta do samochodu i zawiozła je prosto do weterynarza. Maluchy dostały specjalne szampony ułatwiające gojenie się skóry po infekcji.

Czworonogi, jak tylko doszły do siebie, zostały przekazane do adopcji. Na kochający dom nie musiały długo czekać. Pewna rodzina, mieszkająca około 3 tysiące kilometrów (sic!) od nich, usłyszała historię czworonożnych nieboraczków i postanowiła zaadoptować szczenięta. Co za niesamowita historia!

Życzymy całej rodzince dużo zdrowia i miłości!

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?