Reklama

Pod schroniskiem zostawiono pudełko. Ale w środku nie ma żadnego zwierzęcia…

Pudełko na buty. dog-cat-angry © Facebook @Tierheim Arche Noah Brinkum

W nocy ktoś podrzuca pudełko pod schronisko. Jego zawartość nie tyle, co szokuje, a złości pracowników placówki.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dzień jak co dzień… niestety

W niedzielę 2 czerwca pracownik schroniska Tierheim Arche Noah w Brinkum w Dolnej Saksonii znajduje pod wejściem pudełko. Myślicie: chleb powszedni dla funkcjonariusza takiego miejsca? Och, jakże się mylicie!

Owszem, żadna to nowość, że niektórzy ludzie są tchórzami i zamiast przyprowadzić zwierzę i przekazać je do schroniska, zostawiają je pod drzwiami. Wstydzą się? Pewnie tak. Porzucanie zwierzaka z całą pewnością nie jest powodem do dumy.

Tym razem jednak ktoś przerósł samego siebie. Pod schroniskiem zostawił lekkie pudełko po butach. Kiedy pracownicy podnieśli wieko, w środku znaleźli…

Trawa i stokrotki

W środku nie znaleziono porzuconego zwierzaka, a trawę i stokrotki. To nie żart! Prawdopodobnie zwierzak po prostu wyszedł z pudełka (które przecież nietrudno otworzyć) i uciekł. Może w rozpaczy poszedł szukać swojego opiekuna? Nie wiadomo. W pudełku nie było żadnej notatki, dlatego teraz pracownicy schroniska główkują, jakiego czworonoga szukać. Zwierzak na pewno jest przerażony i zagubiony.

Pracownicy schroniska nie kryją swojej złości i na swoim profilu na Facebooku dosadnie skrytykowali nierozsądną osobę, która zostawiła pudełko pod placówką. Ludzie bywają doprawdy bezmyślni!

Mamy nadzieję, że zaginione zwierzę wkrótce się znajdzie całe i zdrowe.

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz