Reklama

człowiek ignorujący swojego złodziejskiego psa

Golden retriever czyha na obiad opiekuna: jego próby kradzieży ubawiły 2 miliony osób (video)

Przez Dorota Pietrzyk

Opublikowano

Pumba, piesek rasy golden retriever, ubawił internautów swoim najnowszym "występem".

Pumba potrafi skraść uśmiech nawet najbardziej poważnemu człowiekowi. Wystarczy popatrzeć na jej zdjęcia i filmiki na nstagramie (@pumba.thelion), by się w niej zakochać.

Ten figlarny, psotny piesek  dzieli życie ze swoim opiekunem, który opowiada w mediach społecznościowych o ich wspólnych przygodach.

Jeden z najnowszych filmików cieszy się szczególną popularnością. 

Złodziej w białych rękawiczkach

Dyskrecja jest w jego genach". Taki podpis towarzyszy wideo, w którym właściciel Pumby pokazuje starania psa o dyskretne przechwycenie obiadu.

Pumba najwyraźniej myśli, że pan skierował chwilowo swoją uwagę gdzie indziej i to doskonały moment, aby położyć łapę na kawałku chleba.

Przy pierwszej próbie opiekun goldena odwraca nagle głowę i zaskakuje psa, który natychmiast przyjmuje minę niewiniątka. Za drugim razem psiak topi serca widzów swoim niewinnym spojrzeniem. 

Kilka sekund później Pumba dochodzi jednak do wniosku, że dość tego - pora na odebranie nagrody za cierpliwość. 

 

Wideo ma 2,7 mln wyświetleń i tysiące komentarzy. Uwielbiam jego minę: ''Co się dzieje? Nic nie robię'' - skomentował jeden z fanów, a inny napisał:  ''Mojemu psu udało się ukraść całego kurczaka ?? rozmrażał się na stole bez nadzoru''. 
''Jedzenie to życie''.

Pumba nadal wytrwale trenuje wyłudzanie jedzenia ze stołu, mimo że prawie nigdy mu się to nie udaje. Biedny mały aniołek. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?