Reklama

Poznajcie Hulka - pitbulla, który jest najlepszą niańką na świecie (video)

pies Hulk i dziecko
dog-happy

Największy pitbull świata i dziecko

© Facebook.com/DarkDynastyK9s

Wiele psów do doskonałe niańki, co już niejednokrotnie Wam udowadnialiśmy. Tym razem jednak nawet my jesteśmy zadziwieni! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

Dzieci nie dzielą psów na takie, które są groźne i takie, które są milusie. To robimy tylko my – dorośli. Dlatego na naszej liście psów uznawanych za agresywne znalazł się pit bull. Pies, który, jeśli jest odpowiednio prowadzony, jest oazą spokoju. Udowadnia to nagranie psa o imieniu Hulk, który z ogromną czułością opiekuje się małym dzieckiem. 

Hulk – 81 kg miłości

Pies widoczny na video to jeden największych pit bulli na świecie. Sama jego głowa ma 71 cm w obwodzie. Jego opiekunowie mają dwoje dzieci i Hulk świetnie sprawdził się jako niańka!

O Hulku zrobiło się głośno, kiedy sam doczekał się potomstwa. Każdy z jego szczeniaków został wyceniony na 55.000$ - w sumie, cały miot (a było w nim 9 szczeniąt) na prawie pół miliona dolarów. 

79 mln wyświetleń uroczego nagrania

Bardzo często publikujemy w Wamiz filmiki, które zdobyły ogromną popularność, ale to nagranie bile chyba wszelkie rekordy. 79 mln wyświetleń i prawie 50 tyś. Polubieni czynni z niego jeden  największych internetowych hitów. Ty też nie możesz tego przegapić. 

Nagranie jest tak słodkie, że podejrzewamy, że wiele osób ogląda je wiele razy! 

 
The ultimate nanny dog!

The ultimate nanny dog! giant family pit bull @iam_thehulk #nanny #love #bonded #familydog #ddkline

Posted by DarkDynastyK9s on Thursday, December 8, 2022

Uwaga! Nigdy nie wolno zostawiać psa samego z dzieckiem bez opieki. Zawsze w pobliżu musi być osoba dorosła. 

Zobacz też: 

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz