Reklama

pies Hulk i dziecko

Największy pitbull świata i dziecko

© Facebook.com/DarkDynastyK9s

Poznajcie Hulka - pitbulla, który jest najlepszą niańką na świecie (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Wiele psów do doskonałe niańki, co już niejednokrotnie Wam udowadnialiśmy. Tym razem jednak nawet my jesteśmy zadziwieni! 

Dzieci nie dzielą psów na takie, które są groźne i takie, które są milusie. To robimy tylko my – dorośli. Dlatego na naszej liście psów uznawanych za agresywne znalazł się pit bull. Pies, który, jeśli jest odpowiednio prowadzony, jest oazą spokoju. Udowadnia to nagranie psa o imieniu Hulk, który z ogromną czułością opiekuje się małym dzieckiem. 

Hulk – 81 kg miłości

Pies widoczny na video to jeden największych pit bulli na świecie. Sama jego głowa ma 71 cm w obwodzie. Jego opiekunowie mają dwoje dzieci i Hulk świetnie sprawdził się jako niańka!

O Hulku zrobiło się głośno, kiedy sam doczekał się potomstwa. Każdy z jego szczeniaków został wyceniony na 55.000$ - w sumie, cały miot (a było w nim 9 szczeniąt) na prawie pół miliona dolarów. 

79 mln wyświetleń uroczego nagrania

Bardzo często publikujemy w Wamiz filmiki, które zdobyły ogromną popularność, ale to nagranie bile chyba wszelkie rekordy. 79 mln wyświetleń i prawie 50 tyś. Polubieni czynni z niego jeden  największych internetowych hitów. Ty też nie możesz tego przegapić. 

Nagranie jest tak słodkie, że podejrzewamy, że wiele osób ogląda je wiele razy! 

Uwaga! Nigdy nie wolno zostawiać psa samego z dzieckiem bez opieki. Zawsze w pobliżu musi być osoba dorosła. 

Zobacz też: 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?