Reklama

Kot nie chce odstawać od reszty, więc udaje, że jest rottweilerem. Ten filmik rozbawi was do łez

<p>Didga, Lucy i Phoenix czekają na komendę - ten filmik ma już blisko&nbsp;18 milion&oacute;w wyświetleń!</p> dog-cat-happy

Didga, Lucy i Phoenix czekają na komendę - ten filmik ma już blisko 18 milionów wyświetleń!

© Screenshot YouTube @CATMANTOO

Życie ze starszym, a raczej większym „rodzeństwem” bywa trudne. Zwłaszcza jeśli jesteś kotem, a rodzeństwo to dwa duże rottweilery. No cóż, jakoś trzeba sobie radzić. Kotka Didga znalazła na to nietypowe rozwiązanie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 05.11.2019, 07:34, aktualizacja dnia 30.09.2021, 14:32

Gdybym mogła być psem jeden dzień…

Kotka Didga żyje pod jednym dachem z dwoma rottweilerami: Lucy i Phoeniksem. Na pierwszy rzut oka nie jest to zbyt szczęśliwy układ. Świadoma potencjalnych konfliktów kotka postanowiła więc im zapobiec. Jak?

Niektóre koty po prostu przyjmują pozycję lidera i rozstawiają mieszkające z nimi psy po kątach. Tymczasem Didga wpadła na pomysł, by zachowywać się jak pies. Może myślała, że rottweilery nie zorientują się, że tak naprawdę jest kotem?

Uśmiejecie się do łez

Opiekun zwierząt zamieścił na YouTube krótki filmik. Na początku widzimy na nagraniu jak wszyscy troje siedzą na podłodze w rzędzie i czekają na komendę swojego właściciela. Ten najpierw każe im się położyć. Wszystkie jak jeden mąż (także Didga) posłusznie się kładą. Już Wam się serce cieszy na ten widok? Poczekajcie, to jeszcze nie wszystko!

Mężczyzna wydaje komendę: OBRÓT! Najpierw Phoenix robi przewrót w bok, po nim Lucy, która leży w środku, i na końcu… Tak, oczy Was  nie mylą! Kotka Didga robi dokładnie taki sam obrót jak jej poprzednicy.

Autor filmiku nie może wyjść ze zdumienia, z jak wielkim odzewem spotkało się nagranie. Niesamowitą scenę współpracy kota z psami obejrzano na YouTube już prawie 18 milionów razy. Internauci są zachwyceni tym, jak zdyscyplinowane potrafią być koty, kiedy przecież są one uważane za zwierzęta niezależne.