Reklama

Kotek podchodzi do ważącego 60 kg doga, ale nie podejrzewa tego, co zaraz się stanie

Dog z Bordeaux dog-cat-happy

W domu, w którym szefem jest wielki dog, pojawia się malutki kotek. Ich pierwsze spotkanie sprawia, że opiekunowie wstrzymują oddech.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Parę miesięcy temu pewna para miłośników zwierząt znalazła w parku porzuconego czarno-białego kociaka. W domu mieli już psa George’a rasy dog z Bordeaux, więc nie mieli pewności, czy zestawienie 60-kilogramowego psa z zaledwie kilogramowym kociakiem to dobry pomysł.

Po chwili zastanowienia postanowili jednak wziąć malucha do domu. Jednak po głowie wciąż chodziło im pytanie: jak na radykalną zmianę w swoim życiu zareaguje George?

Poznaj rasę: dog z Bordeaux

Miłość od pierwszego wejrzenia

By nie tracić czasu, nowi rodzice kotki Wendy postanowili ją od razu przedstawić ukochanemu psiakowi. Ku zaskoczeniu wszystkich maluszek odważnie, bez chwili wahania, pewnie zaczął wędrować w stronę psa, by po chwili zasnąć w... jego objęciach!

George był nieco zdzwiony, ale nawet on nie potrafił oprzeć się urokowi malucha.

Dziś, Wendy jest dorosła i wykorzystuje dobre serce psa i kiedy tylko nadarzy się okazja, wskakuje na niego, zaczepia, a nawet bawi się jego ogonem. A George nie ma nic przeciwko, chętnie przytula się i zasypia ze swoją miauczącą przyjaciółką.

 

Dom pełen zwierząt

Rodzina George’a i Wendy często pomaga innym zwierzętom w potrzebie. Stworzyła tymczasowy dom m.in. dla żółwia, świnki, kaczki, a nawet świnki! Życie tej wesołej gromadki można obserwować na ich profilu na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lindsay (@nana__george) on

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz