Reklama

Goście zaniemówili, gdy zobaczyli w jaki sposób panna młoda postanowiła pójść do ołtarza

Gdy Samantha Kelly z Louth w Irlandii zaczęła planować swój wymarzony ślub, jedna sprawa znalazła się na szczycie listy rzeczy do zrobienia: jak sprawić, by psy stały się częścią tego wielkiego dnia? Ostatecznie, wpadła na bardzo oryginalny pomysł!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 12.07.2020, 08:01, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:49

Panna młoda zamiast bukietu kwiatów, postanowiła nieść w drodze do ołtarza... swojego ślepego szczeniaczka! Co ciekawe, nie był to jedyny futrzany przyjaciel, który został zaproszony na ślub. Goście weselni okrzyknęli to wydarzenie najbardziej „psisamowitym” ślubem roku!

Psy są naszą rodziną

Psiaki są członkami rodziny Samanthy, więc ich obecność była obowiązkowa!

Kierując się tą myślą, Samantha postanowiła zrezygnować z bukietu, aby w drodze do ołtarza nieść swojego spaniela papillona.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samantha Kelly (@samanthajanekellylife) on

Swoją obecnością zaszczycił wszystkich gości także piesek rasy jack russell terrier. Dwunastoletni Pat roztopił serca zebranych, jadąc w stronę ołtarza na swoim psim wózku inwalidzkim. Do tego, terrier ubrany był w smoking!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samantha Kelly (@samanthajanekellylife) on

Na uroczystości obecni byli także pozostali psi przyjaciele Samanthy. Wśród zebranych znalazła się para pomeranianów (Bonnie i Jasse), trzyletni staffordshire bull terrier (Barney) oraz uroczy szczeniak (Toby).

Pan i Pani Doolittle!

Włochaty gang wywarł spore wrażenie na gościach weselnych, którzy byli pod wrażeniem pomysłowości młodej pary.

Samantha i jej mąż cieszą się teraz małżeńskim życiem w swoim domu na irlandzkiej wsi, gdzie opiekują się również 5 owcami i trzema kurczakami!