Reklama

Kot Kiki reaguje na komendę "do mnie" równie sprawnie jak psi bracia. Kto wygra wyścig? (wideo)

Koti trzy shiba inu dog-cat-happy © Instagram.com/saki.ibuki.hazuki

Kto z kim przestaje, takim się staje. To przysłowie idealnie odnosi się do Kiki – burego kota, który mieszka w Japonii. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiki to kot rasy amerykański krótkowłosy. Mieszka w Japonii wraz ze swoim „rodzeństwem”. Trzeba psami rasy shiba-inu: Saki, Ibuki i Hazuki. Jest z nimi ta związany, że przestał zachowywać się jak kot. W zasadzie chyba myśli, że też jest shiba – inu! 

Cztery zwierzaki tworzą małe plemię, a ich opiekunka stworzyła im wspólny profil na Instagramie, gdzie urocze trio psów + kot zachwyca internautów. Najbardziej zabawna z całej gromadki jest właśnie Kiki, bo zachowuje się zupełnie jak pies. 

Na przykład przychodzi na zawołanie: 

Z opowieści opiekunki oraz video umieszczonych na profilu Instagramowym wynika, że Kiki również aportuje i ogólnie spędza czas tak, jak jej bracia. Kiedy zaczyna się pora karmienia, Kiki również zachowuje się jak pies – czeka na sygnał, a następnie czyści miskę z całej porcji jedzenia od razu. 

Psy całkowicie akceptują kotkę i uważają ją za członka stada. Zwierzęta razem jedzą, razem chodzą na spacery i razem śpią – tak zgodne rodzeństwo naprawdę rzadko zdarza się wśród ludzi, a tu mamy przecież przyjaźń między zwierzętami i to międzygatunkową. 

Sami zobaczcie: 

 

Kiki wychowała się z psami od małego i prawdopodobnie dlatego czuję się częściowo psem. Miłość miedzy zwierzakami od samego początku była ogromna! 

Są urocze, prawda? 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz