Reklama

Widzi swoje roczne dziecko rzucające się na kota i nie mieści jej się w głowie, czego jest świadkiem!

Dziecko i bury kot. cat-wow

Czy niespełna roczne dziecko jest w stanie wykończyć kota? Po tym filmie już niczego nie jesteśmy pewni. Zapnijcie pasy! To będzie ryzykowna jazda!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 15.11.2020, 07:50, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Burasek o imieniu Bosn leży na podłodze i relaksuje się po długim kocim dniu, kiedy to malutka Laurelin w sobie tylko zrozumiały sposób okazuje mu czułość.

Dziewczynka rzuca się na kota, robi przez niego fikołki, intensywnie głaska i szturcha. Pomyślisz: brakuje tylko ciągnięcia za ogon! Kiedy wszyscy zachodzimy w głowę, dlaczego jeszcze kocur nie uciekł, ten ze stoickim spokojem znosi dziecięce czułości. No albo jest bardzo zmęczony, albo po prostu to lubi.

Kocie motywacje

Jest to o tyle zaskakujące, że koty niekoniecznie lubią okazy miłości ze strony dzieci. Poziom ich zaufania i chęci przebywania w czyimś towarzystwie jest zależy od wielu czynników: od środowiska, w jakim dorastały, i od poziomu socjalizacji we wczesnych stadiach rozwoju. Najwidoczniej, Bosn ma duży poziom wyrozumiałości, że z cierpliwością, a nawet z pewnym zadowoleniem znosi tak wyjątkowe czułostki.

Wierząc temu, co autorka nagrania napisała pod filmikiem na YouTube, to właśnie Bosn zainicjował spotkanie z małą Laurelin. To on podszedł do niej i położył się na boku jak krowa na pastwisku. Na pewno wiedział, co się może za chwilę wydarzyć. Suma summarum przecież mógł uciec w każdej chwili.

Dla jednego zachowanie małego dziecka byłoby torturą, dla drugiego największą przyjemnością. Co kot, to obyczaj! Zgadzacie się?

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz