Reklama

Bezdomny kot ma zostać uśpiony. Weterynarz w ostatniej chwili wpada na nietypowy pomysł

rudy chory kot cat-wow

Wszyscy byli przekonani, że Nemo musi zostać uśpiony

© Gizem Karakelle / Shutterstock

Historia kulejącego bezdomnego kota porusza wszystkich miłośników zwierząt. Gdyby nie empatyczny lekarz weterynarii, tego słodkiego zwierzaka już dawno by z nami nie było.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Początek tej historii ma miejsce, kiedy wolontariusze organizacji zajmującej się dobrostanem zwierząt znajdują na ulicy bezdomnego rudego kota. Zwierzak ewidentnie bardzo cierpi z powodu uszkodzonej łapy.

Wolontariusze natychmiast przewożą go do lekarza, przekonani, że jedynym sposobem na zakończenie cierpienia kota jest eutanazja.

Lekarz, który podjął się walki

Po badaniu lekarskim weterynarz Matt McGlasson stwierdza, że uśpienie kota to ostateczność i chce spróbować innego sposobu. Postanawia podjąć się leczenia, a następnie znalezienia domu dla futrzaka.

Ponieważ łapa kota była w fatalnym stanie, jedynym rozwiązaniem, jakie widział McGlasson, była amputacja. Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie i kotek szybko wrócił do zdrowia.

Doktor McGlasson jest bardzo zaangażowanym w życie swoich pacjentów lekarzem. Jest aktywny w mediach społecznościowych i w ten sposób postanowił pomóc kotkowi znaleźć dom.

Lekarz postanowił znaleźć dla Nemo dom©Matt McGlasson

Na TikToku ogłosił nawet głosowanie na imię dla futrzaka z trzema łapkami. Wygrało imię Nemo.

Kociak już znalazł dom u jednego z członków zespołu McGlassona. Życzymy Nemo dużo zdrowia i miłości.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz