Reklama

Stary kocur mocno śpi... A co w tym czasie robi pitbul? (VIDEO)

Pit bull bojący się kota. dog-cat-wow © Facebook @PoundHoundsResQ

Kot boi się dużego psa? A może jest na odwrót? W sieci pojawił się filmik, dzięki któremu poznacie odpowiedź.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Groźny pit bull?

W stereotypowym wyobrażeniu pitbule to groźne psy, którym lepiej nie wchodzić w drogę. Historia Redda dowodzi, że może być całkiem inaczej.

Redd został uratowany przez grupę Pound Hounds Res-Q w Nowym Jorku i znalazł tymczasowy dom u rodziny zastępczej. Pies jest łagodny i zachowuje się tak, jakby nie chciał nikomu sprawiać kłopotu, w szczególności jednemu z domowników…

Straszny kot?

Rodzina zastępcza nagrała zabawny filmik z Reddem, w którym jedna z osób prosi go, żeby przeszedł z jednego pomieszczenia do drugiego. Z początku pies wygląda jakby na coś polował. Kiedy zaczyna iść, ma się wrażenie, że czegoś się boi, a już na pewno nie chce, by ktoś go zauważył. Okazało się, że na jego „trasie” znajdował się słodko śpiący kot. Redd najwidoczniej nie chciał go obudzić i szedł bardzo cicho i powoli, niemal na paluszkach. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby zbudził kocura! ;-)

Skradający się pies skradł serca internautów

Filmik ma już kilka milionów wyświetleń. Członkowie rodziny zastępczej uznali, że nietypowe widowisko, jakim jest pit bull chodzący na paluszkach, sprawi, że piesek szybko znajdzie dom.

Nie wiadomo, czy Redd miał w przeszłości negatywne doświadczenia z kotami. Pamiętajmy jednak, że strach i nieufność to emocje, które często towarzyszą porzuconym zwierzętom. Dlatego tak ważne jest, by darzyć je czułością i okazywać zrozumienie, aby przełamać lęk czworonoga i wzbudzić jego zaufanie.

Życzymy Reddowi więcej odwagi, a kotu słodkich snów!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz