Reklama

Ni pies ni wydra… zgadnijcie jakie zwierzę próbuje użyć dzwonka do drzwi, by dostać się do domu? (VIDEO)

Krokodyl_drzwi dog-cat-wow
© YouTube

Psy są sprytne. Dość szybko orientują się, że aby dostać się do domu, wystarczy odrobinę podskoczyć i pacnąć łapą w dzwonek albo nacisnąć na klamkę. Czy zwierzak, który próbuje tego triku to jednak aby na pewno pies? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 16.05.2019, 08:06, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:58

Któż to dzwoni do drzwi? 

Południowa Karolina to bardzo przyjemny stan w USA o umiarkowanym klimacie. Większość przedmieść większych miast stanowią osiedla domków, w których wiele rodzin ma psy lub koty. Widok wylegującego się na podjeździe psiaka nie jest zatem niczym wyjątkowym. 

Przechodząca ulicą Karen Alfano zupełnym przypadkiem zauważyła, że jakieś zwierzę próbuje zadzwonić do drzwi dzwonkiem, który umieszczono w futrynie drzwi. Zaciekawiona nietypowym wyglądem „pieska” postanowiła nagrać całą sytuację. Bliższe oględziny pokazały, że ów pies ma ogon nieco dłuższy niż standardowy, co wprawiło całą okolicę w lekką panikę.  

2-metrowy piesek? 

Na filmiku wyraźnie widać, że dzwoniący do drzwi pies, to w rzeczywistości dość spory aligator. Od pyska do ogona mierzył prawie dwa metry. Jego mało delikatne łapy uzbrojone w pazury pozostawiły na drzwiach spore ślady. 

Choć cała sytuacja wygląda na video dość zabawnie, to sąsiadom podobno nie było do śmiechu. Właściciela posesji zmuszony był zadzwonić po pomoc służb porządkowych, które pomogły pozbyć się niezapowiedzianego gościa.