Reklama

owczarek niemiecki sem

Opiekun owczarka niemieckiego wszędzie go szuka. Kiedy odkrywa jego kryjówkę, nie może przestać się śmiać

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Opiekun szuka szczeniaka po całym domu. Kiedy wchodzi do kuchni, staje jak wryty. Dobrze, że miał ze sobą kamerę, bo ominęłaby nas pyszna rozrywka.

Konia z rzędem temu, kogo nigdy nie oblał zimny pot w poszukiwaniu kociej kryjówki. To oczywiste, że koty uwielbiają chować się w niedorzecznych miejscach. Ale że psy? W dodatku duże?

Jak widać na załączonym nagraniu, owczarki niemieckie też lubią bawić się w chowanego ze swoimi opiekunami. Ten szczeniak w swojej inwencji twórczej przeszedł samego siebie.

Miłośnik AGD

Psy, zwłaszcza młode, potrzebują dużo uwagi i zabawy ze swoimi opiekunami. W ten sposób nie tylko się uczą, ale też budują więź z rodziną. 

Opiekun pewnego młodego owczarka niemieckiego udostępnił na TikToku nagranie, na którym uwiecznił jedną z zabaw ze swoim czworonogiem.

Najwyraźniej owczarek chciał się pobawić w chowanego, więc w pewnym momencie po prostu zniknął. Właściciel chodził po całym domu w poszukiwaniu zwierzaka. Kiedy wszedł do kuchni, zdębiał. Jego pies wybrał sobie na “kryjówkę” najbardziej absurdalne miejsce.

Nie, nie były to szafki kuchenne, na podłodze nie było potłuczonych szklanek ani rozsypanej mąki. Można powiedzieć, że wręcz przeciwnie. Pies siedział na otwartych drzwiach do zmywarki!

Owczarek, nie zaprzątając sobie głowy takimi “błahostkami” jak na przykład ilość dopuszczalnych kilogramów, był z siebie wyraźnie zadowolony. Wyglądał na bardzo zrelaksowanego.

Tylko czekać, aż jakaś sieciówka AGD zaproponuje mu udział w reklamie XD

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarz

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?