Reklama

Honey, głuchy pies

Pies, po koszmarnym porzuceniu, wreszcie odnalazł spokój 

© goldhawkfarm / TikTok

Bezdomna suczka staruszka pod koniec życia mogła w końcu zaznać szczęścia

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Po okropnym porzuceniu, ten pies w końcu odnalazł szczęście. 

Kiedy Honey została porzucona przed bramą schroniska w 2017 roku, była już naprawdę starszym psem. Dodatkowo była głucha. Takie warunki nie napawały optymizmem. Jej szanse na adopcje były naprawdę niewielkie.

Na szczęście do suczki uśmiechnął się  los i pojawiła się w jej życiu życzliwa kobieta, która zdecydowała się na adopcję.

17-godzinna drzemka

Dwoje nieznajomych nawiązało więź niezwykle szybko i pies poczuł się w domu od razu bezpieczny i chciany. Pierwszego dnia, kiedy Honey już wszystko obwąchała i zdecydowała się na drzemkę, spała przez 17 godzin! 

Jej nowa opiekunka dała suczce swój sweter, bo okazało się, że jej zapach uspokaja Honey. 

Bardzo krótka adopcja

Niestety w momencie zamieszkania w nowym domu Honey była już naprawdę psim seniorem. A je życie tez nie było dla niej łaskawe. Pies miał wiele problemów zdrowotnych. 

Przede wszystkim suczka cierpiała na zwyrodnienie stawów i miała trudności z chodzeniem. Pomimo tego wszystkiego, jej nowa właścicielka zrobiła wszystko, co było w jej mocy, aby uczynić ją tak szczęśliwą, jak to tylko możliwe. Honey była nawet w stanie nauczyć się ponownie bawić po zaledwie miesiącu spędzonym ze swoją nową opiekunką. 

Jednak już w trzy miesiące po adopcji pies osiągnął kres swoich sił. Z całą miłością, jaką była w stanie dać jej w tym krótkim okresie, jej opiekunka musiała ją uśpić, aby ulżyć jej w cierpieniach. Od 7 lat Honey biega za tęczowym mostem, ale jej opiekunka  niedawno opublikowała pokaz slajdów na TikTok, aby oddać jej hołd i pokazać, że o niej nie zapomniała.

honey, la chienne senior sauvée
Źródło : goldhawkfarm / TikTok

Internauci byli poruszeni pokazem i liczne dowody wsparcia z powodu tej wspaniałej adopcji, dziękując kobiecie za danie szansy psu, którego nikt nie chciał. Dzięki wyjątkowej opiekunce 

Honey mogła odejść otoczona miłością, po raz ostatni doświadczając prawdziwego życia rodzinnego. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?