Reklama

Golden retriever spotyka kociaka. To, co się między nimi dzieje, jest przeurocze!

Cleo leżąca na Samsonie dog-cat-happy

Przyjaźń między psem a kotem, to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. A jeśli przyjacielski duet staje się tercetem, jest to jeszcze bardziej urocze.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 05.09.2020, 07:16, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Delikatny olbrzym

Dwuletni golden retriever, Samson, zawsze był wielką psią przytulanką. W kontaktach z innymi psami jest delikatny i nieśmiały, a jego opiekunowie, Lea i Eric Hendey, nawet żartowali, że może być kotem w psim ciele.

Tak więc, kiedy przyszło do sprowadzenia do domu malutkiego kociaka, Cleo, rodzice zwierzaka nie martwili się, czy psiak będzie dokuczał lub straszył ośmiotygodniowego kotka. I mieli absolutną rację, nie przejmując się.

Wrażliwy psiak

Samson pojechał ze swoimi opiekunami, aby odebrać Cleo. W drodze do domu mała Cleo płakała, bo się bała. Wrażliwy na trudną sytuację kotka, uroczy Samson, płakał razem z nią!

Według Lea i Erica, retriever zakochał się w kociaku od pierwszego wejrzenia. Samson podążał za Cleo dosłownie wszędzie i pomagał jej się zaaklimatyzować. Przez kilka pierwszych dni kotka była nieśmiała, ale i tak dzielnie sobie radziła w nowym otoczeniu. Teraz ta dwójka to para najlepszych kumpli.

Nierozłączni

Najwyraźniej duet robi wszystko razem – od znajdowania słonecznych miejsc do drzemki, po wspólne zabawy. Samson także chętnie czyści Cleo pyszczek po posiłku (co prawda psiak z chęcią pochłonie każde okruchy, ale nadal jest to sytuacja win-win).

Urocze zdjęcia tej pary stały się instagramowym hitem! Ich konto ma ponad 100 000 obserwatorów, którzy chętnie oglądają ich najnowsze wyczyny. Niedawno zespół powiększył się o nowego członka – Calvina.

Teraz załoga składa się z dwóch golden retrieverów i jednego kociaka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Calvin, Samson & Cleo (@calvin.andco) on

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz