Reklama

Cleo leżąca na Samsonie

Golden retriever poznaje kociaka. To, co się dzieje między nimi później, jest niezwykłe (video)

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano

Przyjaźń między psem a kotem, to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. A jeśli przyjacielski duet staje się tercetem, jest to jeszcze bardziej urocze.

Golden retriever o imieniu Samson, zawsze był wielką psią przytulanką. W kontaktach z innymi psami jest delikatny i nieśmiały, a jego opiekunowie, Lea i Eric Hendey, nawet żartowali, że może być kotem w psim ciele.

Tak więc, kiedy przyszło do sprowadzenia do domu malutkiego kociaka, Cleo, rodzice zwierzaka nie martwili się, czy psiak będzie dokuczał lub straszył ośmiotygodniowego kotka. I mieli absolutną rację, nie przejmując się.

Wrażliwy psiak

Samson pojechał ze swoimi opiekunami, aby odebrać Cleo. W drodze do domu mała Cleo płakała, bo się bała. Wrażliwy na trudną sytuację kotka, uroczy Samson, płakał razem z nią!

Według Lea i Erica, retriever zakochał się w kociaku od pierwszego wejrzenia. Samson podążał za Cleo dosłownie wszędzie i pomagał jej się zaaklimatyzować. Przez kilka pierwszych dni kotka była nieśmiała, ale i tak dzielnie sobie radziła w nowym otoczeniu. Teraz ta dwójka to para najlepszych kumpli.

Nierozłączni

Najwyraźniej duet robi wszystko razem – od znajdowania słonecznych miejsc do drzemki, po wspólne zabawy. Samson także chętnie czyści Cleo pyszczek po posiłku (co prawda psiak z chęcią pochłonie każde okruchy, ale nadal jest to sytuacja win-win) i wozi przyjaciela na plecach.

Urocze zdjęcia tej pary stały się instagramowym hitem! Ich konto ma ponad 150 000 obserwatorów, którzy chętnie oglądają ich najnowsze wyczyny. 

Dzisiaj załoga składa się z dwóch labradorów, golden retrievera i kota.

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?